Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Religia tak czy nie ?

2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 20:24
''Szkoda, że na naszym, pierwszym pięciominutowym spotkaniu nie powiedziałeś, że jestem zbyt młody, tylko ze startu chciałeś pożyczyć stówę na browary...
Wtedy Ci mój wiek nie przeszkadzał?
I nie pisz nic o "przyjacielach", o coś Cię kiedyś prosiłem i olałeś sprawę, pewnie jakbym Ci dał tę stówę to problemu byś nie widział.
I nie tłumacz swojego zachowania swoim charakterem...''



:D :D :D :D :D
..kto wyszedł na ''głupka''? :D :D :D


Dopisane 06.12.2015r. o godz. 20:18:

sorki ale ze śmiechu i ja zle zacytowałem... :D :D :D :D


Dopisane 06.12.2015r. o godz. 20:24:

~ napisał(a):
falco napisał(a): kiedyś nie było kościołów a wiara była ..dzisiaj śa kościoły a wiary jakby mniej ...
ale wierz sobie w co tylko chcesz tylko nie pitol-pierdoło.... :D


Kiedyś Twoi przodkowie na drzewach siedzieli, potem przenieśli się do jaskiń a teraz siedzą w domach przed komputerem, żeby na forum wyładować swoje frustracje .:)

Chciałbyś wrócić na drzewo czy do jaskini, pierdoło?? :)

falco napisał(a): za darmo prąd ,gaz...?...a ja to kurna nie płacę ? czym mam zapłacić ?
nie skłamię jak napiszę że i ty nic nie zrozumiałeś więc dla mnie i ty jestes równie tępą sztuka jak ja dla ciebie ...
chcesz -tyraj nawet całą dobę i oddaj plebanowi
co mnie to obchodzi że ty będziesz żył z ''bóg zapłać''
sorki za zwrot ale -wisi mi to

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 20:40
Jedynie zdanie Putina moze sie w tej dyskusji liczyc. Czekamy na danie glosu przez falco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 21:07
albo taty z toruni ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 21:11
~ napisał(a): albo taty z toruni ;)

Jednak jestem przekonany, ze liczy sie zdanie Putina, i danie glosu przez falco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 grudnia 2015r. o 21:14
~ napisał(a):
falco napisał(a): mają taka kasę że tylko wściekła pazerność każe im jeszcze żebrać ''na tacę ''






No widać jakie pojęcie o kościele ma ten betonowy móżdżek :/


Ten temat dotyczy wiary.Motywacji jak kierują się wierzący i wątpliwościami jakie towarzyszą ateistom.
Myślę że starcie tych dwóch poglądów nie musi kończyć się konfliktem ani wzajemną niechęcią.
Kościół to miejsce kultu , miejsce oddawania czci , świątynia -- nie wymaga ona żadnego komentarza i nie podlega żadnej dyskusji .

Widzę że zarzewiem konfliktu są kapłani pełniący rolę opiekunów i przewodników danej wiary.Jednak to może być wątkiem całkiem innej odrębnej dyskusji.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 21:24
~Panna co ty palisz ? napisał(a): Panna przyznaj się co ty jarasz ... Niezbyt dobrze z tobą


Przyznaję się publicznie do Vicerojów niebieskich , ale ostatnimi czasy przerzuciłem się na białoruskie , bo tańsze o pięć złotych na paczce :]

Jam domorosłym filozofem i ekonomistą ... bez matury , oczywiście :D

Jak miałem siedemnaście lat zapaliłem zioło. Trzy dni chawtowałem i doszedłem do wniosku , że rastafarianie to nie moja bajka :D

Jeszcze jakieś pytania ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 21:41
Francuzi już dawno porzucili religię, tradycje... i jak widać wyszło... im to delikatnie mówiąc - bokiem. Wcześniej polska wyzwolona lewica zawsze podawała przykład ateistycznej Francji, Szwecji czy tym podobnych "wyzwolonych" krajów jako przykład nowoczesności, tolerancji. Ściągali pomnik Jana Pawła II, a jednocześnie naspraszali obcych, którzy pobudowali sobie meczety i minarety... bo to oczywiście miało nas tak wzbogacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 21:59
PanM napisał(a): ...
Ten temat dotyczy wiary. ...

No tak ... oczywiście ... postawię pytanie inaczej :)

Czy dalej wierzysz w "wolny rynek" Przemo ?

Wiesz , że jestem upier. dliwy. :)

Odpowiadaj Gimbusie , albo donos do Prokuratury - "wolny wybór "
No :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego