Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Religia tak czy nie ?

~N.A niezalogowany
7 grudnia 2015r. o 12:06
Zapomniałes dodać ,że i papież to antychryst ...
http://christianitas.org/news/papiez-franciszek-nie-jest-antychrystem-jest-jezuita/
I taką wiarę jaką reprezentuje papież jestem w stanie akceptowac . ! Wszystkie inne nurty są dla mnie tylko pogonią za mamoną...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
7 grudnia 2015r. o 13:09
[img=1449490131_utviig8.jpg]
: ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 grudnia 2015r. o 13:10
223...
Summerowie żyli w czwartym tysiącleciu pne.
napisz mi jak wyglądała Europa w czasie równoległym do nich...

1000 lat europejskiej cywilizacji?
a to dobre!!!
poczytaj coś więcej od ''gościa niedzielnego'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 grudnia 2015r. o 20:19
~Antyklerykałowie - ciemnota i brak logik napisał(a):
falco napisał(a):
kiedy Majowie budowali swoje piramidy opierając sie na matematyce i astronomii ta twoja ''cywilizacja'' europejska taplała się w błocie po kolana bo nie mieli pojęcia o czymś takim jak kanalizacja...
kiedy Summerowie znali już się na garncarstwie -bo to przecież ich wynalazek :D - ''cywilizowani'' europejczycy jadali i pili w wydłubywanych w drewnie naczyń ...
poczytaj o historii... ;)


Pieprzysz bez sensu! Budowanie regularnych stożków, albo wodociągów, to tylko jeden z tysięcy wynalazków technicznych. Cywilizacja to system społeczno-ekonomiczny-naukowy. Co to za cywilizacja ci Majowie czy Sumerowie? Co zostawili po sobie? Co to za potęga, której nawet nie zmieciono tylko zapadła się sama pod własnym ciężarem!
Cywilizacja europejska, to tysiąc ponad lat panowania nad światem. To AWANGARDA i przodownictwo świata!
Zacytuję:
"Dzięki chrześcijaństwu zbudowano cywilizację i potęgę europejską. Dopóki Europa była chrześcijańska, cywilizacja europejska była najpotężniejsza, bezkonkurencyjna w świecie. Cały postęp, nauka, potęga technologiczna to twór białego (bo chrześcijańskiego!) człowieka.
Europa spada na psy odkąd odrzuciła chrześcijaństwo!
Ateistyczne antyklerykalne systemy totalitarne wymordowały grubo ponad 100 milionów głównie własnych obywateli, wielokrotnie więcej doprowadziły do strasznych cierpień, nędzy, upadku gospodarki.

Obecny problem z muzułmanami to też wyłącznie skutek wyparcia chrześcijaństwa i jego systemu wartości - natura nie znosi próżni i w miejsce wypartych godnych mieszkańców pojawia się brud i robactwo!

Tylko zaslepieni antyklerykałowie tego nie mogą dostrzec!"


Czy mamy przez to rozumieć że godnym człowiekiem może być jedynie chrześcijanin ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 16:32
wiara to łaska, ale jeśli ktoś jej nie posiada, a zachowuje się przyzwoicie to też godnym człowiekiem, za bardzo się nie znam, ale chyba istniej coś takiego jak uniwersalne ludzie wartości, czy jakoś tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9514
#Glaucopsyche nieaktywny
12 grudnia 2015r. o 19:17
~ napisał(a): wiara to łaska...

skoro wiara (rozumiem że w boga) to łaska a ja jej nie posiadam to kto mi tej łaski nie dał, ewentualnie nie obdarzył mnie nią? I dlaczego czyżbym był niegodny łaski?

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Na początek sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 19:20
jesteście lepsi niż Ci w vaticano ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 23:09
Tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.