Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie pal śmieci! Szanuj zdrowie swoje i innych!
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 17:38
~ napisał(a): W każdym mieście działki ogrodnicze powinny zostać zlikwidowane. Jak ktoś chce hektary, to powinie je uprawiać na wsi. Tereny pod działkami ogrodniczymi, to majątek nas wszystkich, który powinien służyć także wszystkim mieszkańcom, a nie tylko grupie uprzywilejowanej, działkowiczom. Do tego jeszcze nie szanują innych ludzi, tylko są produktorami trucizn, bo spalają swoje odpady z działek na wolnej przestrzeni.


"Zlikwidować" to trzeba takich matołów jak ty. Dziakowicze to też mieszkańcy naszego miasta, którzy w dodatku przez dziesiątki lat pracowali na rzecz jego budowy i rozwoju i też po to żeby teraz takie dupki jak ty mogły siedzieć na dupie i klepać na klawiaturze swoje pierdoły! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 17:40
za komuny uprzejmie donosili ,obecnie pod-----ją. ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ela niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 18:01
W lecie chciałam z synkiem pospacerować alejką wśród działek. Jakież było moje zdziwienie, jak widziałam ludzi, którzy warczeli na nas za płotem, że obcych nie wpuszczają i żebym poszła precz. Czy naprawdę, na tereny działek nikomu nie można wejść ? Czy tereny działek, to nie jest tak, jak np. ławka w parku, która należy do wszystkich ? Jeśli tak jest, to może lepiej w miejscach działek zrobić park dla wszystkich mieszkańców. Korzystać mogliby wszyscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gdzie straż i mandaty????? niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 19:16
gdzie jest zatem straż miejska??? zapraszamy wieczorem na rynek, ulice: komuny paryskiej, willową itd.... może do tego artykułu autor dopisałby statystyki z udzielonych mandatów w zeszłym i tym roku!!!!!!!!!!!!!!
czy kogoś ukarano??? ja do swojej sąsiadki ciągle apeluję o niepalenie smieci, nie przeprowadza ona kontroli kominiarskich, nie czyści kominów i co????? ktos ja ukaże?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Apacz niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 19:22
~Igusia napisał(a): To po co sprzedaja wegiel brunatny jak taki be? Moze jeszcze posypia sie mandaty za palenie tym weglem? Wszedzie powinni zrobic ogrzewanie miastowe to kazdy byl zadowolony.


Centralna ciepłownia w Bolesławcu chyba też jest na węgiel :D

Palę węglę i nie narzekam, więc w czym problem? ?? ?? :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 20:07
kotłownia jest na miał. ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
16 grudnia 2015r. o 20:09
~Apacz napisał(a):
~Igusia napisał(a): To po co sprzedaja wegiel brunatny jak taki be? Moze jeszcze posypia sie mandaty za palenie tym weglem? Wszedzie powinni zrobic ogrzewanie miastowe to kazdy byl zadowolony.

Centralna ciepłownia w Bolesławcu chyba też jest na węgiel :D
Palę węglę i nie narzekam, więc w czym problem? ?? ?? :P :P

Ja narzekam, bo ciężko go nosić z piwnicy. Narzekam też, bo mam go za mało. Węgiel brunatny tak dobrze nie ogrzewa, więc nie warto go kupować. Chyba szczęśliwi są ludzie, którzy mają ogrzewanie miejskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 20:25
ludzie zróbcie referendum ,w sprawie podłączenia do zec-u naciskajcie urzędników z ratusza . ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.