Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie pal śmieci! Szanuj zdrowie swoje i innych!
~kominiarz niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 20:38
Kto qrfa powiedział(napisał) że nie ma dobrych kominiarzy w Bolesławcu?
Ja jestem najlepszy :P
Jak ktoś nie docenia pracy kominiarza zapraszam na małe szkolenie :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 20:53
~kominiarz napisał(a): Kto qrfa powiedział(napisał) że nie ma dobrych kominiarzy w Bolesławcu?
Ja jestem najlepszy :P
Jak ktoś nie docenia pracy kominiarza zapraszam na małe szkolenie :|
Dobry kominiarz powinien sprawdzić wszystkie wyczystki w budynku, a w większości tak nie jest. Nie otworzył ktoś piwnicy -" jakoś to będzie". Poważna firma nie wpuści - "jakoś to będzie"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
16 grudnia 2015r. o 21:25
ta fotka to dym od Antka ormowca z rynku !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~112 niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 21:38
- nie dociera do nich fakt źe ich ulubieńcy przegrali wybory -trzeba być pustakiem temat jest "Nie pal śmieci! Szanuj zdrowie swoje i innych! "Ty ...ze ociemniały ..., nie tylko dym zatruwa powietrze...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kominiarz na wykończeniu. niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 22:44
~ napisał(a): Dobry kominiarz powinien sprawdzić wszystkie wyczystki w budynku, a w większości tak nie jest. Nie otworzył ktoś piwnicy -" jakoś to będzie". Poważna firma nie wpuści - "jakoś to będzie"...

Zgadzam się z tym, tyle że nawet jak otworzy piwnicę to kto usunie gabaryty? Czy dobry kominiarz to ekipa sprzątająca? Ludzie sami powinni dbać o to co mają w piwnicy, pilnować wizyty kominiarza jak pacierza, ale po co, niech chłopina przyjdzie innym razem bo teraz jestem na zakupach. Wqurwia mnie takie podejście. Starsi ludzie wiedzą co i jak, młodzi olewają, są w Bolcu takie kamienice że jak przyjdę to ludzie mają klucze w rękach od piwnic, są tez takie że nikt nie ma nawet klucza od strychu, nawet zarządca, mało tego, bywa że na dziesięć mieszkań tylko jeden lokator jest w domu w godzinach przeglądu.
Tak, jesne, teraz będzie że powinien po obiedzie chodzić bo do obiadu ludzie pracują. Kominiarz nie pracuje, kominiarz tylko łazi, jak pójdzie po obiedzie to słyszy," panie, o tej porze to ja z pracy wróciłem, odpoczywam, niech pan kiedyś indziej przyjdzie", A Kominiarz to nie odpoczywa? Kominiarz to ma zdrowie nie do za.je.ba.nia? Kominiarz nir denerwuje się, nie stresuje i kominiarz nie ma...rodziny.
-Ja będę mógł otworzyć piwnicę ale dopiero jak przyjdę z pracy, kończę o 19.
Bo co , klucza sąsiadowi nie zostawi, bo przecież sąsiad z.a.p.i.e.r.d.o.l.i mu kilo węgla i pajęczyny ze ścian.
Ech ludzie, zacznijcie wy doceniać pracę tego bidnego PANA Kominiarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 13:43
Na osiedle kwiatowe na Różaną - tam się dopiero dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 15:27
Czy szanowni Państwo wiecie,że palona opona jest 40 krotnie mniej szkodliwa,niż palony węgiel. Info z Politechniki Poznańskiej. Pozdrawiam Krajan z Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 16:13
gdyby nie ten smród i dym to byłaby ekologiczna ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza