Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

2900
#falco nieaktywny
22 lutego 2017r. o 11:03
(...)''Polska wysłała do Amerykanów pytanie w sprawie zakupu najnowocześniejszych rakiet Tomahawk. Jeden z pomysłów przewidywał, że trafią one na łodzie podwodne, które wojsko chce kupić. Wiadomo jednak, że tego rodzaju pociski, uważane są za broń strategiczną. Amerykanie po prostu boją się, co Macierewicz były w stanie z nią zrobić - mówi anonimowo jeden z wysokich oficerów. Przecież oni zdają sobie sprawę, co w Polsce się dzieje. Każdy wojskowy attache pisze codziennie raport na ten temat do swoich przełożonych w kraju macierzystym - mówi jeden z oficerów.(...)''

Antonowi ''dronowi'' jedynie wystruganą w Zakopcu ciupagę a nie tomahawk
:D
kiedy zamówienie na lotniskowce? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cd niezalogowany
22 lutego 2017r. o 11:09
http://www.newsweek.pl/polska/polityka/przejazd-kolumny-andrzeja-dudy-pod-zywcem,artykuly,405628,1.html?utm_source=insider&utm_medium=webpush&utm_content=newsweekpl&utm_campaign=redakcja#webPushId=ODMy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan Złotkowski niezalogowany
22 lutego 2017r. o 11:18
Oni pragną być męczennikami w „reżimie Kaczora”. Po to jest ta sztuka. Damy im satysfakcję? . Tytuł z reportażu o pseudo sztuce pasuje do tematu ,( PiS a Polska . Polska a Polacy ) wielu anty PiS -owców na tym forom o tym mnie przekonało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 lutego 2017r. o 11:41
~~Lucjan Złotkowski napisał(a): Oni pragną być męczennikami w „reżimie Kaczora”. Po to jest ta sztuka. Damy im satysfakcję? . Tytuł z reportażu o pseudo sztuce pasuje do tematu ,( PiS a Polska . Polska a Polacy ) wielu anty PiS -owców na tym forom o tym mnie przekonało .


Panie Lucjanie , jak dobrze zauważyłem Pan tylko mnie wywołuje " do tablicy ".Prawdopodobnie w związku z jawnością profilu.
Pragnę zwrócić Panu uwagę że ja nie mam zabarwienia politycznego ani nie ulegam żadnym emocjom z tym związanym.
Przez osiem lat wytykałem zło PO teraz robię to wobec PiS .
Partia ta jest kontynuatorem zła.
Państwo / władza , każda władza/ POWINNO DZIAŁAĆ ZAWSZE W IMIENIU I INTERESIE WSZYSTKICH OBYWATELI.

Tymczasem od 1945 roku nieustannie realizowana jest polityka wzmacniania pozycji administracji i sfery budżetowej wobec pozostałej części społeczeństwa.

Czy to takie skomplikowane ?

Zostawmy PiS i inne partie .
Proszę wskazać ustawy jakie od 1945 roku poprawiały pozycję i interesy obywatela wobec skarbu państwa oraz wobec administracji centralnej lub samorządowej.
Konkrety -- takie które nie są kontrowersyjne , że jednemu zabieramy a innemu dajemy.
Dlaczego są pieniądze na rozrzutne postępowanie administracji a nie ma na ratowanie życia obywateli ?
Dlaczego zanim się zaczyna rozdawać nie zabezpiecza się / kwota wolna /interesu pracujących ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 lutego 2017r. o 11:42
My nie musimy dawać im żadnej satysfakcji, ale państwo nie może istnieć tylko teoretycznie, i tacy degeneraci powinni zostać ukarani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefkowi B. niezalogowany
22 lutego 2017r. o 11:52
PanM napisał(a):
Przez osiem lat wytykałem zło PO teraz robię to wobec PiS .


Jest inaczej!
"Przez 8 lat groźnie kiwałem palcem w bucie a teraz jeszcze bardziej straszliwie gromię " dobrą zmianę" - tak samo groźnie: palcem w bucie.
Zaśmiecam regularnie wszystkie fora nieustannie odkrywając wszystkie ameryki świata. I o zgrozo wszyscy uznają Kolumba za odkrywcę, a ja to co?!
Gdzie mój Nobel za odkrycie ameryki gdzie nobel z dziedziny ekonomii?
Ale mnie nikt nie zrazi - codziennie od nowa będę groźnie kiwał palcem w bucie i odkrywał amerykę" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefek B na imperatora! niezalogowany
22 lutego 2017r. o 12:38
PanM napisał(a):
Państwo / władza , każda władza/ POWINNO DZIAŁAĆ ZAWSZE W IMIENIU I INTERESIE WSZYSTKICH OBYWATELI.


Mało! Ogień powinien być zawsze gorący, a każda woda mokra!
Stefek B. na krula Bolesławca i cesarza Koziej Górki!
Tylko trzeba się najpierw zdecydować, czy działać w interesie złodziei czy okradanych ?!
Sprzedawców czy kupujących, pracodawców czy pracowników, rządzących czy rządzonych!
NIE dla wszystkich, bo mają sprzeczne interesy - nie można działać równocześnie w interesie okradanych i w interesie złodziei!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAO PIS-DA niezalogowany
22 lutego 2017r. o 13:32
tak czy owak pis to najgorsza partia w dziejach RP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego