Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~kos niezalogowany
22 lutego 2017r. o 13:55
PiS to nie jest partia - to sekta !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan Złotkowski niezalogowany
22 lutego 2017r. o 13:56
~~Lucjan Złotkowski napisał(a): Oni pragną być męczennikami w „reżimie Kaczora”. Po to jest ta sztuka. Damy im satysfakcję? . Tytuł z reportażu o pseudo sztuce pasuje do tematu ,( PiS a Polska . Polska a Polacy ) wielu anty PiS -owców na tym forom o tym mnie przekonało .
Panie Przemku po raz drugi to piszę - proszę czytać uważnie i zwrócić uwagę na to ( wielu anty PiS - owców na tym forum o tym mnie przekonało ) . W sprawach z którymi się z Panem zgadzam nie komentuję natomiast tam gdzie nie polemizuję , chyba nie chodzi o to aby sobie nawzajem słodzić , treść wpisu dotyczy tylko tych co nie wiedzą co to jest reźim i bredzą o "reźimie Kaczora ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
22 lutego 2017r. o 14:49
http://www.tvn24.pl/jan-szyszko-oswiadczenia-majatkowe-i-nieruchomosci,717400,s.html


PiS robi was w wała!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAO PIS DA niezalogowany
22 lutego 2017r. o 14:56
http://www.tvn24.pl/dyskusja-nad-odwolaniem-marszalka-sejmu-kaczynski-jestesmy-panami,717550,s.html


"Jesteśmy panami w przeciwieństwie do niektórych ludzi" - większość powie nie jesteście panami - jesteście cepami :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Protest niezalogowany
22 lutego 2017r. o 15:09
Mały zakompleksiony człowiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zen niezalogowany
22 lutego 2017r. o 16:46
jak ktoś podaje za żródło informacji tvn24 to dla mnie typowy leming prędzej uwierze Al Dzazire :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 lutego 2017r. o 17:03
Najbardziej wiarygodne są wS(m)ieci lub Telewizja Republika PISdzielców!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 lutego 2017r. o 17:12
~~Stefkowi B. napisał(a):
PanM napisał(a):
Przez osiem lat wytykałem zło PO teraz robię to wobec PiS .


Jest inaczej!
"Przez 8 lat groźnie kiwałem palcem w bucie a teraz jeszcze bardziej straszliwie gromię " dobrą zmianę" - tak samo groźnie: palcem w bucie.
Zaśmiecam regularnie wszystkie fora nieustannie odkrywając wszystkie ameryki świata. I o zgrozo wszyscy uznają Kolumba za odkrywcę, a ja to co?!
Gdzie mój Nobel za odkrycie ameryki gdzie nobel z dziedziny ekonomii?
Ale mnie nikt nie zrazi - codziennie od nowa będę groźnie kiwał palcem w bucie i odkrywał amerykę" .


Brawo. Moszczyński w pigułce.


Tylko przekrętów na lokalnej scenie boi sie skrytykować, żeby czasem znów ktos go nie pozwał i nie musiał publicznie przepraszać.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza