Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

11445
PanM
27 lutego 2017r. o 20:09
~~ napisał(a): Coś wasz kwik osłabł, chyba wam kasy już na jedzenie brakuje :D


Jedni pracują i zarabiają inni im zabierają i rozdają.
Mentalność socjalistycznego narodowca katolika .
Cieszy Pana dobry człowieku że przedsiębiorcy " pokwikują " przyciskani PiS owym batem ? Cieszy Pana dobry człowieku że niektórym rodakom nie starcza na przeżycie ?
Pana PiS jako katolicko socjalistyczna partia nie uchwaliła ustawy o kwocie wolnej a przyciska sektor prywatny .Okrada w ten sposób przede wszystkim pracowników tych firm a potem klientów.
Po co było rozwalać tzw " komunę " skoro po 30 latach PiS zbuduje prawdziwą ?
Prawdziwy " polaku " nazywasz swoich rodaków kwiczącymi świniami.
Twoja partia ma wszystkie koryta .[img=1488222553_emgtl29.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lutego 2017r. o 20:33
Panie M napisz pan lepiej jak żeś walczył z komuną? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lutego 2017r. o 20:41
~~ napisał(a): Panie M napisz pan lepiej jak żeś walczył z komuną? :D


Jaki jest temat?? :)
Pisz na temat bo zwyzywam od głąbów kapuścianych!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
27 lutego 2017r. o 21:16
~~ napisał(a): Panie M napisz pan lepiej jak żeś walczył z komuną? :D


Dobry bogobojny człowieku.
Ja panM przez całe życie mam niezmienne ustabilizowane poglądy . Mój stosunek do pracy , własności prywatnej oraz wiary był i jest taki sam.
W młodości stałem w opozycji do socjalizmu i tak mi zostało . Katolicko socjalistyczny PiS niweczy wysiłek i poświęCenie wielu milionów Polaków .Pluje na ofiary które dla zmian ustrojowych straciły życie.
Rozgrzebuje zgniłe od podłości ropiejące blizny po niechlubnej przeszłości z przed ponad 70 lat .
Otwarta / nie taka jak Altera / krytyka PiS i jego poczynań z całą pewnością zalicza się do walki z komuną.Z komuną XXI wieku w najpodlejszym wydaniu z krzyżami w rękach i Bogiem na ustach.[img=1488226604_s0jn25o.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lutego 2017r. o 21:20
A to czasem nie pana ojciec służył w wojsku za czasów komuny? Chyba był tam kimś wyższej rangi? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hi niezalogowany
27 lutego 2017r. o 21:24
Ale ci pisowce są dziwny czlowiek any..i. Nawet mi was żal nie jest.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zen niezalogowany
27 lutego 2017r. o 21:31
a ty skąd piszesz z bruksela :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hi niezalogowany
27 lutego 2017r. o 21:35
Nie. Z San Escobar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza