Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:06
PanM napisał(a):
~~ napisał(a): A to czasem nie pana ojciec służył w wojsku za czasów komuny? Chyba był tam kimś wyższej rangi? :D


Zanim Pan napisze coś takiego proponuję dokładnie sprawdzić kim byli Pana rodzice i dziadkowie.
Może byli nauczycielami , a może urzędnikami w tym złym systemie a może byli zwykłymi robotnikami i wynosili z zakładu co popadnie.
Jednaj lepiej nauczyć się co oznacza słowo komuna i jak się wtedy żyło Rodzicom Pana i innych.
Mój ojciec był oficerem wojska Polskiego w tych nieciekawych czasach a Pan jest służalczym " żołnierzem " katolicko socjalistycznego reżymu.


He he przemo się zagotował :D coś go chyba sumienie męczy? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzychu niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:13
No Kaczyński to nawet słów hymnu nie zna, nie mówiąc już o historii i innych rzeczach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Komuno nie wracaj! niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:20
Jest tu dużo sierot po Komunie, którzy nam wmawiają, że wszyscy jesteśmy komunistami.
Żyłem w tamtych czasach, ale komunie, to najwyżej garba zawdzięczam, NIC dobrego!
Dzięki Komunie żyliśmy w nędzy i gospodarczym prymitywiźmie. 0 kultury, 0 technologii, 0 wolności.
Wbrew Komunie Polacy radzili sobie i cywilizowali ten kraj.
Wbrew Komunie mój nauczyciel uczył mnie prawdziwej historii, mój tato budował najlepsze jak się dało drogi i mosty, a mój wujek piekł zdrowe bułki i chleb.
Komuna robiła wszystko, by tak nie było! Kiedy pokonała swoimi aparatczykami głupimi to całe WBREW, zabrakło w końcu wszystkiego, a na półkach został tylko ocet.
Komunie oprócz zacofania i nędzy nie zawdzięczamy nic. Prawie cały naród próbował budować cywilizację, naukę, technologię WBREW Komunie, mimo, że wszędzie wtykała swoich głupich i tępych aparatczyków, którzy rugowali fachowców wprowadzając w ich miejsce tępych, miernych i biernych członków PZPR.
Cokolwiek uzyskano w PRL, to WBREW Komunie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaruzelski był bolszewickim namiestniki niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:28
PanM napisał(a):
Mój ojciec był oficerem wojska Polskiego w tych nieciekawych czasach


To NIE było wojsko polskie! To było wojsko Bolszewii - Układu Warszawskiego pod dowództwem Marszała Sawietskawa Sajuza!
Pacyfikowało wszystkich, którzy byli za Polską a przeciwni Bolszewii: czerwcu 1956, Wybrzeże 1970, całą Polskę 1981-83!
I za granicą na Węgrzech w październiku 1956, praską wiosnę 1968.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:38
~~Komuno nie wracaj! napisał(a): Jest tu dużo sierot po Komunie, którzy nam wmawiają, że wszyscy jesteśmy komunistami.
Żyłem w tamtych czasach, ale komunie, to najwyżej garba zawdzięczam, NIC dobrego!
Dzięki Komunie żyliśmy w nędzy i gospodarczym prymitywiźmie. 0 kultury, 0 technologii, 0 wolności.
Wbrew Komunie Polacy radzili sobie i cywilizowali ten kraj.
Wbrew Komunie mój nauczyciel uczył mnie prawdziwej historii, mój tato budował najlepsze jak się dało drogi i mosty, a mój wujek piekł zdrowe bułki i chleb.
Komuna robiła wszystko, by tak nie było! Kiedy pokonała swoimi aparatczykami głupimi to całe WBREW, zabrakło w końcu wszystkiego, a na półkach został tylko ocet.
Komunie oprócz zacofania i nędzy nie zawdzięczamy nic. Prawie cały naród próbował budować cywilizację, naukę, technologię WBREW Komunie, mimo, że wszędzie wtykała swoich głupich i tępych aparatczyków, którzy rugowali fachowców wprowadzając w ich miejsce tępych, miernych i biernych członków PZPR.
Cokolwiek uzyskano w PRL, to WBREW Komunie!


No niestety nie bardzo zrozumiałem twoje wywody. Twoi rodzice, wujowie, nieźle sobie radzili w tym krwawym ustroju, a narzekacie.. Ocet na półkach nie był zasługą komuchów.
Komunie zawdzięczasz jeszcze coś- indolencję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:43
~~ed napisał(a):
No niestety nie bardzo zrozumiałem twoje wywody.


Masz po prostu braki! Niestety, już prościej tego się wytłumaczyć nie da! Każdy poważniejszy problem wymaga wiedzy i odrobiny inteligencji.
I dlatego niektórzy kończą na podstawówce (i w komunie i po komunie)!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~takie sobie czasy niezalogowany
27 lutego 2017r. o 22:52
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lutego 2017r. o 23:22
Kogo obchodzi ta stalinowska propaganda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.