Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie dwóch samochodów
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 21:19
~To tylko Ja napisał(a): A Wy Panowie do czego sie nadajecie?
żeby dać wam popalić w łóżku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r21 niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 21:25
Tam są kretyńsko ustawione światła. Najpierw załącza się zielone dla skręcających z Tysiąclecia w lewo, a 30 sekund poźniej dla jadących prosto od Asnyka w kierunku Tysiąclecia. Jadący od strony Tysiąclecia nie będący mieszkańcami Bolesławca są przekonani, że skoro mają zielone, a pojazdy naprzeciw stoją, to mogą jechać śmiało. A tymczasem po krótkim czasie tamci też mają zielone i robi się nieciekawie. Zawsze jadę tam ostrożnie, zwłaszcza jak widzę rejestrację inną niż DBL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~To tylko ja niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 21:36
Buhahahahaha nie rozmieszaj mnie... Do pracy sie zabierzcie lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Abc niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 21:43
Miałam kiedyś w tym miejscu podobną sytuację. Zielone światła od strony Tysiąclecia zapalają się wcześniej niż te obok Eko, więc auta skręcają w lewo na pewniaka gdyż ci po drugiej stronie jadący prosto stoją i czekają na swoje zielone światło. I gdy w pewnym momencie włączają się do ruchu to może się zdarzyć to, co widać na załączonym wyżej zdjęciu. Mi też facet wymusił pierwszeństwo przejazdu i jeszcze popukał się w czoło, pewnie z pozdrowieniami na ustach " jak jeździsz idiotko!" :D Niestety, to ja miałam pierwszeństwo, ale jak miałam mu to wytłumaczyć. Od tamtej pory uważam na tym skrzyżowaniu. Wybaczcie więc Panowie, ale płeć nie ma tu nic do rzeczy. Może należałoby bardziej zsynchronizować te światła?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aneczka niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 21:45
Znam podstawy a kierowcy ze stazemkilkudziesiecioletnim tez stluczki powoduja wiec przemysl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aneczka niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 21:46
Znam podstawy a kierowcy ze stazemkilkudziesiecioletnim tez stluczki powoduja wiec przemysl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aneczka niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 21:48
Mam porzadne auto to sobie jezdze i stukam w inne ..a gotowac tez potrafie i tez czasem przypale wiec i najlepszym sie zdarza...smiertelne wypafki w wiekszosci powstaja z winy mezczyzn wiec bez szowinizmu prosze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
29 grudnia 2015r. o 21:49
Macie 100% racji co do ustawienia tych świateł. Nie włączają się równo i niestety, jest jak jest. To już nie pierwsze takie zdarzenie na tym skrzyżowaniu. Ale oczywiście lepiej zamontować kolejne światła niż poprawić te, które już są.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima