Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie dwóch samochodów
2820
#k1p nieaktywny
29 grudnia 2015r. o 22:28
~ napisał(a):
Ale w ciągu mojego krótkiego ponad 40-letniego życia wielokrotnie słyszałem:
"Skręć w lewo, nie to lewo".

I chyba nic dodać, nic ująć.

Dokładnie, kobiety w ogromnej większości słabo jeżdżą i tu nie ma co dyskutować. Myślcie sobie o mnie co chcecie, ale zdania nie zmienię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 22:28
Remus napisał(a):
~r21 napisał(a): Tam są kretyńsko ustawione światła. Najpierw załącza się zielone dla skręcających z Tysiąclecia w lewo, a 30 sekund poźniej dla jadących prosto od Asnyka w kierunku Tysiąclecia. Jadący od strony Tysiąclecia nie będący mieszkańcami Bolesławca są przekonani, że skoro mają zielone, a pojazdy naprzeciw stoją, to mogą jechać śmiało. A tymczasem po krótkim czasie tamci też mają zielone i robi się nieciekawie. Zawsze jadę tam ostrożnie, zwłaszcza jak widzę rejestrację inną niż DBL.

Trzeba uczyć się przepisów ze zrozumieniem nie zielone światło tylko zielona strzałka oznacza warunkowe pozwolenie na wjazd za sygnalizator. Warunek jest taki, że należy ustąpić pierwszeństwa wszystkim innym uczestnikom ruchu. W szczególności chodzi o pieszych, dla których w tym momencie nadawany jest sygnał zielony oraz o pojazdy poruszające się po prostopadłej drodze, również zgodnie z zielonym sygnałem. Zielona strzałka nie jest bowiem zielonym światłem! Obowiązkiem kierującego pojazdem, gdy nadawana jest zielona strzałka, jest zatrzymanie się przed sygnalizatorem.

Co ty chrzanisz ?!?! jaka strzałka? Ona w lewo skręcała a nie w prawo? Mylisz strony? Matka wie że ćpiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 22:37
RONDO PROSZĘ RONDO TAM ZROBIĆ A WSZYSTKIM BĘDZIE ŻYŁO SIĘ BEZPIECZNIEJ :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 22:51
wczoraj,był kolejny wypadek na skrzyzowaniu Cieszkowskiego-Modłowa,nawet nauka jazdy brała w tym udział :P a tu cisza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pikaczu niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 22:52
jasne świateł nie zauważyła.żeby tylko baba ale faceci sa też nuie lepsi jak wymuszają pierwszeństwo na drodze a potem plują się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ratatujjjj niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 22:55
Chyba Ci zadna dobrze nie obciagnela i na starosc psioczysz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pikaczu niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 23:07
kto psioczy ten psioczy ale taka jest prawda że żaden kierowca czy to bedzie baba czy facet nie wzraca uwagi na znaki światła i że jest oznakowania dla pieszych aby szybko i do celu a potem pretensje że taki palantom za kierownicy zwraca si e uwage i sie plują co nie którzy nie powinni mieć prawaja jazda i tyle bo ich nikt nie uczy aby przestrzegać przepisów a jak już to aby dostać prawko i koniec i hulaj dusza a co mi tam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
29 grudnia 2015r. o 23:26
Bo z prowadzeniem auta jest jak z grą na instrumencie. Nie każdy ma do tego talent :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza