Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 15:03
misiekELF napisał(a):
No widzisz...ponoć to ja pluję jadem a jakoś nikogo od pustaków nie wyzywam. Podaję fakty, argumenty pokazujące że ktoś jest w błędzie. Żaden szczekający na mnie katolik nie odniósł się choćby do informacji dot. polskich tradycji. Gover bąknął tylko o dacie, resztę przemilczał. Tylko powtarzacie ciągle to samo...jak zdarta płyta. Życzeń od kogoś kto nawet mnie nie szanuje nie przyjmuję bo z przyczyn oczywistych nie mogą być szczere.
Hmm...jeszcze nie zauważyłeś jakiej płci jestem :P ?


Twoja wiedza jest żadna, od dawna nie wiesz co to jest Wiara Katolicka i Wspólnota Kościoła. Wypowiadasz się tylko z poziomu zagubionego krytykanta-krytykantki. Twoje wywody dalekie są od teologicznych, więc nie widzę sensu zaczynać z tobą polemiki. Twierdzę jednak że masz jakiś emocjonalny kłopot z tożsamością. Atakowanie Wiary i Kościoła ci w tym nie pomoże.

Apostazja i będziesz szczęśliwy-a :)

Twoja płeć jako anonima jest mi obojętna i wcale nie taka oczywista.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
8 stycznia 2016r. o 15:39
~ napisał(a): Twierdzę jednak że masz jakiś emocjonalny kłopot z tożsamością. Atakowanie Wiary i Kościoła ci w tym nie pomoże.

Apostazja i będziesz szczęśliwy-a :)


I znów żadnych cytatów o atakowaniu wiary tylko puste, nic nieznaczące słowa...
Twoje argumenty powalają :) Ot merytoryczna dyskusja z tyldziakiem :P

Dobra, pośmiałam się. Nie chcecie rozmawiać jak cywilizowani ludzie to nie. Zmykam.

Pozdrawiam tych kulturalnych, którzy potrafią dyskutować używając argumentów a nie "epitetów" :)

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 15:44
misiekELF napisał(a):


Dobra, pośmiałam się.


Ja też. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 17:00
witam się z dziadem w dżwiach i wychodzę bo mnie trzepie jak po chałupach łazi za kasą :P i stara w przedpokoju go przyjmuje bo ma zakaz wpuszczania na pokoje plebana :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 17:31
Ja ksiedza nie nachodze i nie zycze sobie zeby ksiadz mnie machodzil !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 17:36
~ napisał(a): Ja ksiedza nie nachodze i nie zycze sobie zeby ksiadz mnie machodzil !!

bardzo dobrze. Czyn tak dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 18:04
gover napisał(a):



~ napisał(a): Ja ksiedza nie nachodze i nie zycze sobie zeby ksiadz mnie machodzil !!

bardzo dobrze. Czyn tak dalej.


hahaha ale przy judaszu to on pierwszy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 18:12
~ napisał(a):
gover napisał(a):



~ napisał(a): Ja ksiedza nie nachodze i nie zycze sobie zeby ksiadz mnie machodzil !!

bardzo dobrze. Czyn tak dalej.


hahaha ale przy judaszu to on pierwszy :]

Nie mam judasza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza