Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 18:14
gover napisał(a):


hahaha ale przy judaszu to on pierwszy :]

Nie mam judasza.

gover to było do twojego rozmówcy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CBR niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 23:44
Po pierwsze, gdzie w Biblii pisze że Jezus brał kasę? NIGDZIE!!! Wręcz przeciwnie - pisze wyraźnie że Jezus wysyłając swoich apostołów po domach, zakazał im brać JAKIEKOLWIEK korzyści! Zreszta nie interesuje mnie instytucja, która okłamuje, okrada i trzyma w ciemnocie, naiwne baranie łby. W dodatku Kościół wcale nie spełnia woli Bożej, ani w żadnym wypadku nie jest Jego przedstawicielem. Dlaczego? Proste - w Piśmie Świętym (przeczytałem więc mogę co nieco napisać) pisze zupełnie co innego niż oni nauczają!!!!! Wrecz przeciwnie Kościół robi wszystko co Bóg w Piśmie Świętym ZABRONIŁ. Wniosek? - Kościół udaje chrześcijaństwo, a w rzeczywistości wszystko wskazuje coraz wyraźniej na to że KK to zakamuflowany satanistyczny kult. Zanim zaczniecie na mnie jechać jak bezmyślne stado baranów, przeczytajcie CAŁĄ Biblię, to wtedy sami się przekonacie! Ole oni wiedzą że nie chce wam się jej czytać, więc nadal mogą Was trzymać w ciemnocie, jak w średniowieczu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 1:20
~ napisał(a): Ja ksiedza nie nachodze i nie zycze sobie zeby ksiadz mnie machodzil !!


Przecież nie nachodzi jeśli nie chcesz... więc po co skamlesz że sobie nie życzysz? Przychodzą ministranci i pytają, jesli im powiesz że nie chcesz kolędy, to cię ksiądz ominie i tyle. Wolny kraj i każdy ma prawo wyboru. Niektórym bardzo zależy na takiej wizycie, a niektórzy są nie wierzący i nie potrzebują takich odwiedzin. O co ta cała dyskusja, jeśli mamy prawo wyboru, bo nikt nikogo nie zmusza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 5:35
Cezary Przybylski z naszych pieniędzy wydał w grudniu prawie 74.000 złotych na reklamę Dolnego Śląska w GW. Skandal. Vide: portal niezalezna.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14218
#LASTsoldierforYOU nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 23:23
Prawda jest taka i nikt tego nie podważy że kolęda jest tylko po to by zebrać koperty...prześwietlić podległych parafian..no i powiedzmy poświęcić mieszkanie...ale jak juz ktoś wcześniej pisał na "cholere" swięcić co roku...równie dobrze by można powiedzieć że np..komunii też trzeba by było udzielać co roku...tak na wszelki wypadek żeby młody człowiek nie zapomniał po co jest ta komunia (przecież nie chodzi o prezenty ;) ) Jeżeli ministanci chodzą i można odmówić kolędy to po co ksiądz na ambonie wypomina i "straszy" ludzi w których to mieszkaniach nie dane mu było przeprowadzić wizytacji....Umiejetne władanie słowem...jest lepsze od władania mieczem...i możni tego świata i dużo wcześniejsi doskonale o tym wiedzieli...dlatego myślę że religia nie opiera się tylko na tym co materialne ale na tym w czym jesteśmy uświadomieni w wierze. Nie chodzi się do kościoła bo tam jest ksiądz, tylko dlatego bo mam takie a nie inne przekonania... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 23:55
LASTsoldierforYOU napisał(a): Prawda jest taka i nikt tego nie podważy że kolęda jest tylko po to by zebrać koperty...prześwietlić podległych parafian..no i powiedzmy poświęcić mieszkanie...ale jak juz ktoś wcześniej pisał na "cholere" swięcić co roku...równie dobrze by można powiedzieć że np..komunii też trzeba by było udzielać co roku...tak na wszelki wypadek żeby młody człowiek nie zapomniał po co jest ta komunia (przecież nie chodzi o prezenty ;) ) Jeżeli ministanci chodzą i można odmówić kolędy to po co ksiądz na ambonie wypomina i "straszy" ludzi w których to mieszkaniach nie dane mu było przeprowadzić wizytacji....Umiejetne władanie słowem...jest lepsze od władania mieczem...i możni tego świata i dużo wcześniejsi doskonale o tym wiedzieli...dlatego myślę że religia nie opiera się tylko na tym co materialne ale na tym w czym jesteśmy uświadomieni w wierze. Nie chodzi się do kościoła bo tam jest ksiądz, tylko dlatego bo mam takie a nie inne przekonania... ;)


Hey LASTsoldierFORYOU! Mam do sprzedania sto sztuk gumowych grzybków - odbijaków na ścianę, żeby ściana nie niszczyła się od klamek. Pisz na priva!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14218
#LASTsoldierforYOU nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 23:56
Prawda jest taka i nikt tego nie podważy że kolęda jest tylko po to by zebrać koperty...prześwietlić podległych parafian..no i powiedzmy poświęcić mieszkanie...ale jak juz ktoś wcześniej pisał na "cholere" swięcić co roku...równie dobrze by można powiedzieć że np..komunii też trzeba by było udzielać co roku...tak na wszelki wypadek żeby młody człowiek nie zapomniał po co jest ta komunia (przecież nie chodzi o prezenty ;) ) Jeżeli ministanci chodzą i można odmówić kolędy to po co ksiądz na ambonie wypomina i "straszy" ludzi w których to mieszkaniach nie dane mu było przeprowadzić wizytacji....Umiejetne władanie słowem...jest lepsze od władania mieczem...i możni tego świata i dużo wcześniejsi doskonale o tym wiedzieli...dlatego myślę że religia nie opiera się tylko na tym co materialne ale na tym w czym jesteśmy uświadomieni w wierze. Nie chodzi się do kościoła bo tam jest ksiądz, tylko dlatego bo mam takie a nie inne przekonania... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
10 stycznia 2016r. o 0:10
LASTsoldierforYOU napisał(a): Prawda jest taka i nikt tego nie podważy że kolęda jest tylko po to by zebrać koperty...prześwietlić podległych parafian..no i powiedzmy poświęcić mieszkanie...ale jak juz ktoś wcześniej pisał na "cholere" swięcić co roku...równie dobrze by można powiedzieć że np..komunii też trzeba by było udzielać co roku...tak na wszelki wypadek żeby młody człowiek nie zapomniał po co jest ta komunia (przecież nie chodzi o prezenty ;) ) Jeżeli ministanci chodzą i można odmówić kolędy to po co ksiądz na ambonie wypomina i "straszy" ludzi w których to mieszkaniach nie dane mu było przeprowadzić wizytacji....Umiejetne władanie słowem...jest lepsze od władania mieczem...i możni tego świata i dużo wcześniejsi doskonale o tym wiedzieli...dlatego myślę że religia nie opiera się tylko na tym co materialne ale na tym w czym jesteśmy uświadomieni w wierze. Nie chodzi się do kościoła bo tam jest ksiądz, tylko dlatego bo mam takie a nie inne przekonania... ;)


Człowieku, odpowiedz mi, czy chcesz kupić te grzybki, bo nie będę ich wiecznie trzymał dla Ciebie. Są inni chętni. Najpierw od kilku dni się o nie wypytujesz, a teraz ani be, ani me, ani kukuryku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza