Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
WOŚP w Parowej
~Anonim niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 16:25
W Parowej można. A u nas nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 16:32
Bo w Parowej mieszkają dobrzy ludzie, :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 16:33
~Anonim napisał(a): W Parowej można. A u nas nie?

No i teraz wyleja na ciebie wiadro pomyj. Nie wiesz że pomaganie innym jest zarezerwowane tylko dla kościoła. Reszta to k...y i złodzieje.
Oby się wszyscy dobrze bawili i dużo kasy uzbierali w parowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 18:06
~ napisał(a):
~Anonim napisał(a): W Parowej można. A u nas nie?

No i teraz wyleja na ciebie wiadro pomyj. Nie wiesz że pomaganie innym jest zarezerwowane tylko dla kościoła. Reszta to k...y i złodzieje.
Oby się wszyscy dobrze bawili i dużo kasy uzbierali w parowej.


Oj tam zaraz złodzieje, naciągacze zwykli.
Nie zapomnę słów mojego znajomego : "najlepiej zarabia się na ludzkich potrzebach"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 18:15
Ja obiecałem sobie że dam trzy razy więcej jak w zeszłym roku ,ponieważ ...y próbują oczerniać Orkiestrę.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 21:53
~ napisał(a): Ja obiecałem sobie że dam trzy razy więcej jak w zeszłym roku ,ponieważ ...y próbują oczerniać Orkiestrę.


Dawaj dawaj Złoty Melon na to liczy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiedzący niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 22:26
~Anonim napisał(a): W Parowej można. A u nas nie?


Bo w Bolesławcu przez pana pewnego chorego niby wyszedł duży przekręt.
A skoro przekręt był jawny i góra nie zareagowała to nie ma sensu robić u nas skoro jest jak jest :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 12:33
Wszystkich niedowiarków wysyłam do Caritas! Zobaczycie co tam się dzieje! Można z księżmi, ale tylko niektórymi o tym porozmawiać! A może ktoś pamięta jak w bolesławieckich kościołach rozdzielano pomoc z Zachodu!!!! A co sądzi bolesławieckie duchowieństwo o apelach obecnego papieża Franciszka?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza