Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
WOŚP w Parowej
~Papuga niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 14:29
~obserwator napisał(a): Wszystkich niedowiarków wysyłam do Caritas! Zobaczycie co tam się dzieje! Można z księżmi, ale tylko niektórymi o tym porozmawiać! A może ktoś pamięta jak w bolesławieckich kościołach rozdzielano pomoc z Zachodu!!!! A co sądzi bolesławieckie duchowieństwo o apelach obecnego papieża Franciszka?!


No no nie prowokuj, bo zaraz na stos pójdziesz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 14:40
~ napisał(a): Ja obiecałem sobie że dam trzy razy więcej jak w zeszłym roku ,ponieważ ...y próbują oczerniać Orkiestrę.


Moja kochana babunia też tak sobie obiecała tylko, że ona z kolei daje ojcu dyrektorowi. Mówi przy tym, że ojciec przynajmniej robi biznes oficjalnie i bez mydlenia ludziom oczu. A ja niedobry wnuczek nazywam ją moherem. Jest mi wstyd ;(

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 18:13
~luk napisał(a):
~ napisał(a): Ja obiecałem sobie że dam trzy razy więcej jak w zeszłym roku ,ponieważ ...y próbują oczerniać Orkiestrę.


Dawaj dawaj Złoty Melon na to liczy

Jasna sprawa!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 18:15
~ napisał(a): Ja obiecałem sobie że dam trzy razy więcej jak w zeszłym roku ,ponieważ ...y próbują oczerniać Orkiestrę.

Ależ daj
Na złość babci odmrożę sobie uszy. Ja nie dam owsikowi ani grosza, zbieram na ogrzewanie swój urlop. Połączyć płacę niezłą kasiórkę na ZUS.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 23:08
Nic innym do tego, co kto robi ze swoimi pieniędzmi. Warto poznać argumenty obu stron, warto wiedzieć więcej niż to, co podają na tacy media głównego nurtu szantażujące emocjonalnie ludzi twarzami chorych dzieci lub osób starszych.
Mnie także nic do tego, czy Ty dasz na orkiestrę czy nie. Ale przeczytaj i pomyśl - poznaj ciemną stronę mocy...

http://www.fronda.pl/a/matka-kurka-zdradza-nowe-fakty-na-temat-jerzego-owsiaka,63281.html

http://kontrowersje.net/jerzy_o_dzia_a_na_szkod_wo_p_pompuje_rekord_a_miliony_przelewa_do_firm_prywatnych

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Roku niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 23:10
Nie mam zdania. Nie jaram się WOŚP ale jak zobaczę wolontariusza z puszką to wrzucę kilka/kilkanaście zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 23:21
kontrowersje.net/co_jerzy_owsiak_i_lidia_nied_wiedzka_owsiak_sami_sobie_podpisuj_i_wyp_acaj?mobilizer=94099bba5169594ac0740c29a5b75f90

Proszę wyznawców Owsiaka o podważenie tego materiału.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 23:34
Niestety obecnie trwa wdrukowanie właściwej postawy dla tych, którzy myślą, że cokolwiek rozumieją. To jedyna słuszna odpowiedź, którą będzie można wkrótce usłyszeć...

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/l/t1.0-9/1929578_1139762149387018_4605241981748552120_n.jpg?oh=2605c892517ed61b36ffcd8175740d4c&oe=56FED477
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza