Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jacek Kurski prezesem Telewizji Polskiej
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2016r. o 6:16
:D
co za perfidny plan... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alicja niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 11:35
co ty ciągle z tymi zydami ? Pannazdzieckiem , daj sobie na wstrzymanie . Piszesz ,ze nie jestes rasistą , ale twoje wypowiedzi mówia całkiem co innego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 17:36
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Sekta smoleńska ... eh ... jakiś czas temu pisałem tutaj na Bolcu , że to było morderstwo , a nie katastrofa.


Podobnie uważam że to było morderstwo. Morderca przestawił o pół godziny budzik prezydentowi i to wystarczyło.


Głupota tej "panienki" jest bezgraniczna. Powinni go powołać do tej kolejnej smoleńskiej komisji. Pasowałby tam jak ulał. :D :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a dextra parte niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 22:02
lo matko i córko, Lewicka złożyła wypowiedzenie TVPInfo! Jest info ze Jurek Urban płakał jak się dowiedział.
Jutro czeka nas wstrząsające dramatyczne wyznanie w GW Lewickiej jak to PISIS pozbawił jej fuchy za 25 tysięcy/ na tydzień :D:D

i jeszcze 300Polityka donosi: "Dziękuję za niezwykłe lata, wszystkiego dobrego i do zobaczenia” - Kraśko na Twitterze żegna się z Wiadomościami
A mi pobrzmiewa piosenka:


:D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a dextra parte niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 22:09
Tadla płacze, że robi w tv od 20 lat, a dziś Kraśko że przez 25 lat* był w TVP. A od nas wymaga się mobilności i elastyczności na rynku pracy

* nie wliczył do tego okresu 5-10-15 :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 22:14
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Sekta smoleńska ... eh ... jakiś czas temu pisałem tutaj na Bolcu , że to było morderstwo , a nie katastrofa.


Podobnie uważam że to było morderstwo. Morderca przestawił o pół godziny budzik prezydentowi i to wystarczyło.


Przestawili o pół godziny i wystarczyło. Zamieszany w to może być Tusk bo na komunie dostał zegarek z budzikiem.

Panna ciebie jak mnie intuicja nie myli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 22:31
Kurski chyba dzisiaj szybko zasnął Bo Lis w drugim programie grasuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a dextra parte niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 22:34
~ napisał(a): Kurski chyba dzisiaj szybko zasnął Bo Lis w drugim programie grasuje.


Lis od dawna w swoim programie jest na trybie samozaorania. Nie wiem, czy jest sens, by to psuć. Taki koncesjonowany głupol jest pożyteczny.Podsumowując. Usunięcie Lisa jest banalne. Można to lepiej rozegrać. Tak, by mieć tego cennego dziwny czlowiek a u siebie, na swoich warunkach.

A co myślisz o dzisiejszych wiadomościach? wg mnie Wiadomości - ok. Bez przechyłu w żadną stronę. Opinie różnych środowisk. Teraz to tylko opakować w ładniejszą formę wizualną i będzie spoko.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.