Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jacek Kurski prezesem Telewizji Polskiej
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 22:37
WTF?? dziwny człowiek --> kre.ty.n. TOZ to staropolskie słowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a dextra parte niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 22:59
Włączyłem dzisiaj na chwilę Lisa a tam kulva toczy się jakaś równoległa rzeczywistość. Wojna z Niemcami, którą rozpętał PiS
W XVIII wieku ten sort dziennikarski alarmowałby: "Katarzyna II zaniepokojona stanem polskiego państwa!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2016r. o 23:59
~a dextra parte napisał(a):
A co myślisz o dzisiejszych wiadomościach? wg mnie Wiadomości - ok.


Myślę tak samo że reżimowa. Telewizja dla przygłupów. Durna - taka jak jej pisowidzowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12689
#Victoria1 nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 0:20
Telewizji nie oglądam od wielu miesięcy, właśnie Tadla i Kraśko tak mnie wkurzali. Cieszę się, że Kurski szybko ich skreślił z listy pracowników TV.

Niech ten Kurski się jednak pośpieszy, bo jak nie zwolni większej ilości "dziennikarzy", to spadnie KODowi frekwencja.

Lisa dzisiaj na szczęście nawet przez chwilę nie "oglądałam", nie trawię faceta, tfuuuuj. Dlaczego on ciągle ma ten program i może sobie szczuć, o co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 22:06
No zaskoczony jestem. Dzisiejsze Wiadomości przedstawiono informacje, opinie wszystkich stron bez skracania wypowiedzi i co najważniejsze bez przemyśleń prowadzacego. Nie potrzebne mi jego uwagi aby wyciągnąć wnioski z przedstawianych wydarzen. Przeciesz nie możliwe aby zmiana tylko prezesa pociągnęła za sobą taką poprawę przedstawiania rzeczywistości taką jaka jest/ a jaka chciałby widzieć dziennikarz


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a dextra parte niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 22:49
Dobrze idzie. Czekamy na jakieś wieści z Grenlandii. No i Wybrzeżokościosłoniowajczycy też protestowali.

No, żarty się skończyli...

Australijscy dziennikarze i aktorzy protestują przeciw polskiej ustawie medialnej

źródło: http://wyborcza.pl/1,75478,19467178,australijscy-dziennikarze-i-aktorzy-protestuja-przeciw-polskiej.html

Teraz jeszcze protesty na Jamajce i już po nas :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 23:02
Telewizja wasza ale pilot mój.
Pocałujcie mnie - razem z waszym Jackiem - w d.u.p.ę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 10:04
~ napisał(a): Telewizja wasza ale pilot mój.
Pocałujcie mnie - razem z waszym Jackiem - w d.u.p.ę.


Na pieszczoty to trzeba sobie zasłużyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza