Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbiórka na rzecz śp. Agnieszki Sobolewskiej rozliczona
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 10:08
~Beata napisał(a):
~ napisał(a): To My robiliśmy wszystko aby pomóc Agnieszce o którą prosił a teraz tak się zachowuje przecież mógł pomóc innej osobie jestem w SZOKU ;(


Umówmy się, Tobie i innym (jeśli to nie Ty płodzisz te posty pod różnymi nickami) nie zależy na innej, chorej osobie, tylko o tym, żeby te dzieciaki nie miały tych pieniędzy należnych jej mamie. Przykro czytać takie wpisy, szczególnie że sprawa zamknięta.
Wasze życie jest takie jak wasze posty... zazdrość i złość. Nigdy nie będziecie szczęśliwi, będziecie się kisić we własnym sosie i tylko będziecie krzyczeć o pomaganiu innym... Żal mi was.
nikomu nie zalezy zeby te dzieci nie dostaly pieniedzy wiec zrozum wreszcie ze pieniadze powinien dostac ktos kto jest w takiej potrzebie jak byla Agnieszka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 10:10
~ napisał(a): Wiecie co, taki niesmak mnie ogarnia jak to czytam.Zbiórka była dość dawno temu i jej celem było zebranie środków na leczenie konkretnej osoby.Niestety stało się jak się stało- chora zmarła.W takich przypadkach powinno być od razu określone, co będzie jeśli dana osoba nie dożyje do leczenia na które są organizowane zbiórki.Może to okrutne ale na pewno w porządku w stosunku do ludzi, którzy są darczyńcami na konkretny cel.W tym przypadku na leczenie p.Agnieszki.Gdyby zorganizowano zbiórkę na rzecz dzieci po zmarłej obawiam się, że nie uzbierało by się tak dużo.Dzieci są zdrowe, dorosną i same będą na siebie zarabiać.To nie pierwsi i zapewne nie ostatni, którzy stracili jednego ze swoich rodziców.
Dokladnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 10:11
~żal napisał(a): tematy zaznaczone na forum na czerwono - Pomoc dla Lenki,dla Szymonka...a tu zdrowe dzieci dostają pieniądze.No nie powinno tak być,nawet jesli zbiórka była dla ratowania ich mamy,która niestety odeszła z tego świata.
Jest tyle dorosłych i dzieci,które czekają na pomoc.
Wspólczuję z powodu straty i żony i matki,ale według mnie p.Adam zachował się irracjonalne zabierając innym podopiecznym Ziemi Bolesławieckiej realną szansę na leczenie.
Przykre jest to,że pieniądz nadal rządzi ludźmi i światem,a pycha i pazerność to straszne cechy człowieka i to takiego,który sam przezywając tragedię nie patrzy na cierpienie i niemoc innych.
Zwyczajnie jest mi tak po ludzku przykro,że tak się stało w tej sprawie ;(
No wlasnie. Nic dodac, nic ujac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 10:13
~Ja napisał(a): Nie ma co dyskutowac-prawda jest taka ze ojciec mogl zostawic pieniadze w fundacji dla innego chorego albo chociaz czesc pieniedzy przeznaczyc na ratunek innej osoby to zawsze by to lepiej wygladalo a zamiast tego sam ojciec wypowieda sie ze to sa JEGO pieniadze i wara od tego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 10:17

Miałaś czas na decyzję co z twoją wpłatą, więc teraz zamilcz.

Mam milczeć bo Ty tego chcesz? a kim Ty człowieku jesteś aby decydować o tym czy mam się wypowiadać czy nie? Jak ktoś ma odmienne zdanie to już jest bee? To już nie wymaga komentarza!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Admina niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 10:19
To nie była decyzja Pana Adama tylko Ziemi Bolesławieckiej. I to była bardzo dobra decyzja, bo innym tez pomagają i pieniądze są. Odczepcie się od człowieka, swoje przeżył i jak ma się teraz czuć czytając to? o co wy go oskarżacie!? Kieruje Wami zazdrość a nie chęć pomagania innym. Człowiek który chce pomagać nie robi takich oskarżeń. Beznadziejni jesteście :/
Czy Admin nie widzi że robi się tu coraz bardziej żenująco?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 11:00
~Do Admina napisał(a): To nie była decyzja Pana Adama tylko Ziemi Bolesławieckiej. I to była bardzo dobra decyzja, bo innym tez pomagają i pieniądze są. Odczepcie się od człowieka, swoje przeżył i jak ma się teraz czuć czytając to? o co wy go oskarżacie!? Kieruje Wami zazdrość a nie chęć pomagania innym. Człowiek który chce pomagać nie robi takich oskarżeń. Beznadziejni jesteście :/
Czy Admin nie widzi że robi się tu coraz bardziej żenująco?


Z pewnością admin widzi, ale tutaj przecież o to chodzi prawda? Im więcej błota, tym lepiej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 11:46
Bardzo mnie ciekawi, co zrobiliby ci, którzy tu najgłośniej krzyczą, gdyby byli w takiej sytuacji. Czy tak łatwo oddaliby podarowane pieniądze? Bo takie sugestie się tu pojawiają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.