Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zbiórka na rzecz śp. Agnieszki Sobolewskiej rozliczona
~? niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 14:17
~Do Admina napisał(a): To nie była decyzja Pana Adama tylko Ziemi Bolesławieckiej. I to była bardzo dobra decyzja, bo innym tez pomagają i pieniądze są. Odczepcie się od człowieka, swoje przeżył i jak ma się teraz czuć czytając to? o co wy go oskarżacie!? Kieruje Wami zazdrość a nie chęć pomagania innym. Człowiek który chce pomagać nie robi takich oskarżeń. Beznadziejni jesteście :/
Czy Admin nie widzi że robi się tu coraz bardziej żenująco?
stwierdzenie faktu nie jest oskazrzeniem.owszem Ziemia mu zaproponowala wziecie pieniedzy ale przekonujac sie ze w ciezkiej chorobie potrafi braknac czasu na zebranie pieniedzy mogl tymi wlasnie pieniedzmi uratowac kogos innego czyli to byla jego decyzja. Ludzie nie odmowili mu gdy prosil o ratunek a teraz wiedzac ze moglby komus pomoc po prostu sie wypial.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 14:21
~Do Admina napisał(a): To nie była decyzja Pana Adama tylko Ziemi Bolesławieckiej. I to była bardzo dobra decyzja, bo innym tez pomagają i pieniądze są. Odczepcie się od człowieka, swoje przeżył i jak ma się teraz czuć czytając to? o co wy go oskarżacie!? Kieruje Wami zazdrość a nie chęć pomagania innym. Człowiek który chce pomagać nie robi takich oskarżeń. Beznadziejni jesteście :/
Czy Admin nie widzi że robi się tu coraz bardziej żenująco?
Piszesz ze ziemia innym tez pomaga i pieniadze na to sa tak??? Zeby pieniadze byly trzeba czasu ktorego czesto brakuje i w tym przypadku tez tak bylo prawda??? I wlasnie te pieniadze moglyby komus pomoc kto wlasnie nie ma czadu na czekanie az ziemia uzbiera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 14:42
Współczuję p. Adamie takich "znajomych". Mają Gęby pełne troski o inne chore osoby, a ręce w kieszeni zapewne. proszę się nie przejmować anonimowymi zazdrośnikami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 16:23
~? napisał(a):
~Do Admina napisał(a): To nie była decyzja Pana Adama tylko Ziemi Bolesławieckiej. I to była bardzo dobra decyzja, bo innym tez pomagają i pieniądze są. Odczepcie się od człowieka, swoje przeżył i jak ma się teraz czuć czytając to? o co wy go oskarżacie!? Kieruje Wami zazdrość a nie chęć pomagania innym. Człowiek który chce pomagać nie robi takich oskarżeń. Beznadziejni jesteście :/
Czy Admin nie widzi że robi się tu coraz bardziej żenująco?
stwierdzenie faktu nie jest oskazrzeniem.owszem Ziemia mu zaproponowala wziecie pieniedzy ale przekonujac sie ze w ciezkiej chorobie potrafi braknac czasu na zebranie pieniedzy mogl tymi wlasnie pieniedzmi uratowac kogos innego czyli to byla jego decyzja. Ludzie nie odmowili mu gdy prosil o ratunek a teraz wiedzac ze moglby komus pomoc po prostu sie wypial.



Może i prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agata niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 16:44
To jakaś kpina ! To jest naprawde mało powazna decyzja jest tyle osób chorych potrzebujacych a Wy te pieniadze przekazujecie na zdrowe dzieci w imie czego ? Czym sobie na to zasłuzyły >
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hi ha niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 16:45
...i właśnie o to w tej całej historii chodzi,o dokonanie takiego a nie innego wyboru przez p.Adama.
Ludzi nie oburza fakt,że pieniążki trafiły do dzieciaków,ale o to,że mając wybór nie pomógł innej osobie w potrzebie.

sumienie to taka mała,ale wredna rzecz,która kiedyś sie odezwie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3043
#agrafka77 nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 17:15
Ale macie nakupczyne w tych pustych łbach...aż przykro.Dałam pieniądze i cieszę się ,że otrzymały je dzieci tej Pani.Miałam wybór,mogłam odebrać i dać komuś innemu ale zdecydowałam inaczej i nikomu nic do tego.Oczywistym faktem jest to ,że warczą Ci którzy nie dali złamanego grosza .Zero szacunku do drugiego człowieka....masakra w jakim chlewie musieliście się wychowywać żeby tak anonimowo pluć jadem...To ,że ten temat nie został jeszcze zamknięty nie świadczy też dobrze o właścicielu bolec info.

Zastosowana autokorekta


W życiu musi być dobrze i niedobrze.Bo jak jest tylko dobrze to niedobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 17:36
agrafka77 napisał(a): Ale macie nakupczyne w tych pustych łbach...aż przykro.Dałam pieniądze i cieszę się ,że otrzymały je dzieci tej Pani.Miałam wybór,mogłam odebrać i dać komuś innemu ale zdecydowałam inaczej i nikomu nic do tego.Oczywistym faktem jest to ,że warczą Ci którzy nie dali złamanego grosza .Zero szacunku do drugiego człowieka....masakra w jakim chlewie musieliście się wychowywać żeby tak anonimowo pluć jadem...To ,że ten temat nie został jeszcze zamknięty nie świadczy też dobrze o właścicielu bolec info.
nastepna w nieskonczonosc klepie ze mozna bylo odebrac pieniadze. MOGLI TYLKO CI CO MIELI POTWIERDZENIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.