Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PRACA W WOJSKU

~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 6:56
Widzę że sami pracujący w tej instytucji się odzywają. Jak myślicie że tam jest tak fajnie to czemu się nie zatrudnicie????? Wolnych miejsc jest co nie miara a chętnych BRAK. Więcej wodzów niż indian. Czyżby nie chciało się robić w polu, marznąć na mrozie, nosić i zapieprzać? Jakoś chętnych brak lepiej zrobić dziecko i czekać na 500 stów :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 8:16
A dlaczego ludzi brak ??? no sami są sobie winni przez swoje głupie ustawy. Ile szeregowych odeszło bo po 12 latach kontrakty się skończyły, ile osób odeszło na emeryturę.
Więc etatów wolnych od koloru do wyboru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~twardziel niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 10:21
Byłem w woju za komuny,dymałem 36 miesięcy w obronie wybrzeża-niebieskie o berety.Praca ciężka,odpowiedzialna.Był co miesiąc tylko żołd.W domu za młodego byłem tylko raz.Po przysiędze.Na nudy nie narzekałem.W wolnych chwilach a było ich mało pisałem listy do rodziny a z kolegami grało się w karty.Nie było internetu,komórek,atrakcji.Był jeden telefon na kompani.Człowiek był tak zmęczony,że nie miał ochotę na rozmowę.Dostałem w dupsko to fakt-ale w życiu mi się przydało.Teraz cieszę się z rodziny,wnuków i życia.Na koniec moje spostrzeżenie-CI CO IDĄ TERAZ DO WOJSKA TO LUDZIE,KTÓRZY NIE RADZĄ SOBIE W ŻYCIU. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 16:05
~twardziel napisał(a): Byłem w woju za komuny,dymałem 36 miesięcy w obronie wybrzeża-niebieskie o berety.Praca ciężka,odpowiedzialna.Był co miesiąc tylko żołd.W domu za młodego byłem tylko raz.Po przysiędze.Na nudy nie narzekałem.W wolnych chwilach a było ich mało pisałem listy do rodziny a z kolegami grało się w karty.Nie było internetu,komórek,atrakcji.Był jeden telefon na kompani.Człowiek był tak zmęczony,że nie miał ochotę na rozmowę.Dostałem w dupsko to fakt-ale w życiu mi się przydało.Teraz cieszę się z rodziny,wnuków i życia.Na koniec moje spostrzeżenie-CI CO IDĄ TERAZ DO WOJSKA TO LUDZIE,KTÓRZY NIE RADZĄ SOBIE W ŻYCIU. ;(
Też byłem dawno w wojsku i to prawda, większość z tych obecnych "żołnierzy" w tamtych czasach by się pochlastało! Większość z nich to maminsynki, wychuchane i wydmuchane!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 16:12
Dobrze,że ich wyp.......ją po 12-tu latach, niech idą do uczciwej roboty.Myśleli,że przebimbają 15 lat i emerytura! Do roboty ściemniacze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zakochana niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 19:28
CNC napisał(a):
~ napisał(a): Zagrożenie wojną jest realne i jakby taka wybuchła to 90% tych "żołnierzyków" sama strzeliłaby sobie w łeb!

gdyby ruscy zakatowali to w pierwszy dzień wojny 90% Świętoszowa spier.... by do Niemiec :D :D to całe nsr to bardziej zabawa w podchody niż wojsko :D


CNC może i jest to wg I ebie kochanie zabawa ale wierz m że lekko nie jest... Troszkę za krótko to trwa ale daje popalic..najgorsze jest to ,że przychodząc do np.jednostki liniowej nadal nie wiesz jak masz się zachować bo panują zupełnie inne zasady..
Albo czekasz dlluugooo żeby się gdzieś dostać i zwyczajnie zapominasz czego się mauczyles, odzwyczaja się człowiek od tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 20:38
Jak ja byłem już dawno w służbie zasadniczej to byli tacy co podpisali na zawodowego, wtedy nie mieli prawa siadać z nami do posiłku na stołówce. My z rezerwą na ustach do cywila a oni na wartę! To był obciach i kupa wstydu zostać zlewem, podpisywali same sieroty i nieudaczniki! Ja to tak postrzegam po dziś dzień choć minęło już tyle lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kapo niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 21:50
~xxx napisał(a): Jak ja byłem już dawno w służbie zasadniczej to byli tacy co podpisali na zawodowego, wtedy nie mieli prawa siadać z nami do posiłku na stołówce. My z rezerwą na ustach do cywila a oni na wartę! To był obciach i kupa wstydu zostać zlewem, podpisywali same sieroty i nieudaczniki! Ja to tak postrzegam po dziś dzień choć minęło już tyle lat.


Kogo obchodzi opinia tępaka nie potrafiącego poprawnie napisać kilku prostych zdań?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.