Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

PRACA W WOJSKU

~Lechu niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 17:20
~ napisał(a): BRAWO KADRA.



Ta cała kadra to jest największy rak obecnej armii. Dawanie władzy części tak zwanej kadry, która składa się, bardzo delikatnie mówiąc, z osób pozbawionych odpowiedniego wykształcenia (przeważnie), śmierdzących leni (zazwyczaj), alkoholików (czasem), czy nawet osób z problemami psychicznymi (niekiedy) tylko dlatego, że zostali w wojsku za komuny czy w latach 90/2000 (bo do niczego innego się nie nadawali) to niestety nie wróży nic dobrego i mści się na żołnierzach niższego szczebla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dupek niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 17:24
A ja kolo zapytałem szweja co za kaliber broni ma przydzielony.
Dostałem odpowiedz nie wiem.
Brać prawie 3 tyś z mieszkaniówką a nie znać kalibra ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 17:47
~kolo napisał(a):
~kapo napisał(a):
~xxx napisał(a): Jak ja byłem już dawno w służbie zasadniczej to byli tacy co podpisali na zawodowego, wtedy nie mieli prawa siadać z nami do posiłku na stołówce. My z rezerwą na ustach do cywila a oni na wartę! To był obciach i kupa wstydu zostać zlewem, podpisywali same sieroty i nieudaczniki! Ja to tak postrzegam po dziś dzień choć minęło już tyle lat.


Kogo obchodzi opinia tępaka nie potrafiącego poprawnie napisać kilku prostych zdań?
Ja zapytałem jednego podoficera ile wynosi pierwiastek z 9 to mi odpowiedział,że nie wie bo w szkole był słaby z chemii. To chyba o czymś świadczy, kto jest tępy!
To w większości tępaki,pijaki z problemami psychicznymi ludzie. Duży procent z nich znęca się w domu nad swoimi rodzinami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 19:31
~klucz-nick napisał(a):
~pracujący napisał(a): Może wielu boli,to,że w wojscku sie dobrze zarabia i ma sie jakieś tam przywileje (13-tka,mieszkaniówka,dodatek urlopowy), jesli taki ktoś zazdrości


2300 pln ty nazywasz to dobrym zarobkiem??to świetnie popkorn ci kupię,ja też zarabiam 2300 e,i to może być dobra kasa,nie ośmieszaj się.


Dokladnie 2300 euro i więcej to kasa i wcale nie musze sie Niemca o nią prosić to raczej Niemiec prosi się o moja prace!!! Mogę się rozwijać poznawać nowe technologie itp. itd...
Nie muszę dorabiać na misji .... nie oceniam ludzi każdy jest wartościowy ale znam kilku żołnierzy którzy myślą, że sa kims bo np.pakują na siłowni- są ale żałośni. Znam i takich ktorzy się dokształcają i to są zołnierze i wartościowi ludzie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 19:53
Ludzie.... skąd tyle nienawiści. Nie podoba się w Polsce to won do Niemiec, niech imigranci z Was kozy robią. Praca jak praca. Zarobki patrząc na rynek Polski nie najgorsze i przede wszystkim wcześniejsza emerytura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 20:57
tylko do woja ,tam jest przyszłość twoja. ;) dobre hasło jak na ten czas.tylko że teraz nie biorą jak leci. ;) lepsza straż pożarna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spartan niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 21:06
Jestem pewny,że połowa naszych żołnierzy w czasie inwazji obcej nacji dałaby dyla albo uciekła.Byłem kiedyś w Stanach.Dom rodziny był bardzo blisko jednostki piechoty morskiej.Gdy rano wychodziłem z psem,zobaczyłem żołnierzy,którzy robili poranną gimnastykę.To co zobaczyłem było zachwycające, jednostka żyła,śpiewała,biegała.Ludzie w dresikach,dopakowani,wysportowani.Obiekt wojskowy wypasiony,boiska do kosza,basen,siłownie.Trawka zielona jak na boisku piłkarskim.Po południu gdy szedłem,zajęte były wszystkie przyrządy siłowe.Dwa boiska były zajęte grą w kosza,basen zapełniony. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 21:10
~ napisał(a):
~kolo napisał(a):
~kapo napisał(a):
~xxx napisał(a): Jak ja byłem już dawno w służbie zasadniczej to byli tacy co podpisali na zawodowego, wtedy nie mieli prawa siadać z nami do posiłku na stołówce. My z rezerwą na ustach do cywila a oni na wartę! To był obciach i kupa wstydu zostać zlewem, podpisywali same sieroty i nieudaczniki! Ja to tak postrzegam po dziś dzień choć minęło już tyle lat.


Kogo obchodzi opinia tępaka nie potrafiącego poprawnie napisać kilku prostych zdań?
Ja zapytałem jednego podoficera ile wynosi pierwiastek z 9 to mi odpowiedział,że nie wie bo w szkole był słaby z chemii. To chyba o czymś świadczy, kto jest tępy!
To w większości tępaki,pijaki z problemami psychicznymi ludzie. Duży procent z nich znęca się w domu nad swoimi rodzinami.
To dlatego większość z nich ma rogi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.