Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przepraszam funkcjonariusza policji
~ niezalogowany
14 lutego 2016r. o 12:34
falco napisał(a): zacznij wiec już teraz przepraszać wszystkich tych z których chcesz zrobić id.i.o.tow bo nie wysłuchują twoich "kazań"

poprawy więc "berecik" i alleluja...
ruszaj na kolejną swoją "krucjatę" :D


Ateuszu jesteś słaby. Dowcip ci się ostatnio stępił. Robisz już w gacie? hahaha :]

Jesteś też głupi? Każdym swoim słowem się pogrążasz. W świetle prawa jesteś łatwym przypadkiem, o czym się przekonasz chojraku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 lutego 2016r. o 12:50
jestes cieniutki "berecik" bo jedyne co potrafisz to straszyć i machac tu różańcem ...
jeśli masz zamiar nadal wygłaszać te swoje Kocham Bolec.Info y zmienmy temat bo ten jest o policjancie
...
chcesz popisać o koń kordacie?
:)
chcesz popisać w co ty wierzysz?
pisz więc i donoś do wikarego a kiedy przyjdzie pora skonfrontujemy w obecności sędziego twoje "pojęcie" wiary z moim ...
wtedy okaże się co jest dla ciebie wiarą a co tylko urojeniem :D

(kopiuj do schowka) :D
nie zapomnij ...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
14 lutego 2016r. o 12:52
szczerze powiedziawszy to jeżeli kogoś obrażam to nie po to żeby póżniej przepraszać,i gdybym kiedyś kogoś obraził to nie przeproszę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 lutego 2016r. o 12:57
jakie to znowu brzydkie słowo napisałem? :D

ja nie pisze "brzydkich słów"!... ile razy to będę powtarzał? :D


Dopisane 14.02.2016r. o godz. 12:56:

klucznik ...czy mogę zadać Ci publicznie pytanie?


Dopisane 14.02.2016r. o godz. 12:57:

w kwestii wiary...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2016r. o 13:33
falco napisał(a): jestes cieniutki "berecik" bo jedyne co potrafisz to straszyć i machac tu różańcem ...
jeśli masz zamiar nadal wygłaszać te swoje Kocham Bolec.Info y zmienmy temat bo ten jest o policjancie
...
chcesz popisać o koń kordacie?
:)
chcesz popisać w co ty wierzysz?
pisz więc i donoś do wikarego a kiedy przyjdzie pora skonfrontujemy w obecności sędziego twoje "pojęcie" wiary z moim ...
wtedy okaże się co jest dla ciebie wiarą a co tylko urojeniem :D

(kopiuj do schowka) :D
nie zapomnij ...


Ty naprawdę jesteś głupcem? Przewód sądowy nie będzie o mojej wierze, a o twoim obrażaniu uczuć religijnych art.196kk :)

I oczywiście nie masz nawet najmniejszego pojęcia dlaczego dałem ci szansę przeprosić za to, oraz przestrzegałem przed oczywistym łamaniem prawa. A to w związku z innym artykułem KK, o istnieniu którego nie masz pojęcia. Jesteś jak biedne nieświadome dziecko we mgle, które otrzyma klapsa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Diler Kiler niezalogowany
14 lutego 2016r. o 14:02
klucznick napisał(a): szczerze powiedziawszy to jeżeli kogoś obrażam to nie po to żeby póżniej przepraszać,i gdybym kiedyś kogoś obraził to nie przeproszę :P
Wszyscy przepraszają :] tylko niektórzy potrzebują na to więcej czasu :] Jak to kiedyś [powiedział jeden rejonowy : "z gorącą lokówką w d... przyznasz się do wszystkiego i na koniec przeprosisz..." :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2016r. o 14:04
~ napisał(a):
falco napisał(a): jestes cieniutki "berecik" bo jedyne co potrafisz to straszyć i machac tu różańcem ...
jeśli masz zamiar nadal wygłaszać te swoje Kocham Bolec.Info y zmienmy temat bo ten jest o policjancie
...
chcesz popisać o koń kordacie?
:)
chcesz popisać w co ty wierzysz?
pisz więc i donoś do wikarego a kiedy przyjdzie pora skonfrontujemy w obecności sędziego twoje "pojęcie" wiary z moim ...
wtedy okaże się co jest dla ciebie wiarą a co tylko urojeniem :D

(kopiuj do schowka) :D
nie zapomnij ...


Ty naprawdę jesteś głupcem? Przewód sądowy nie będzie o mojej wierze, a o twoim obrażaniu uczuć religijnych art.196kk :)

I oczywiście nie masz nawet najmniejszego pojęcia dlaczego dałem ci szansę przeprosić za to, oraz przestrzegałem przed oczywistym łamaniem prawa. A to w związku z innym artykułem KK, o istnieniu którego nie masz pojęcia. Jesteś jak biedne nieświadome dziecko we mgle, które otrzyma klapsa :)



Watykan: Biskupi nie muszą informować władz świeckich o przypadkach pedofilii wśród księży

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/9388042,watykan-biskupi-nie-musza-informowac-wladz-swieckich-o-przypadkach-pedofilii-wsrod-ksiezy,id,t.html

Proszę księdza,dlaczego nie musicie? Wiara Wam zabrania ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2016r. o 14:08
~ napisał(a):
Proszę księdza,dlaczego nie musicie? Wiara Wam zabrania ?


Nie jestem księdzem. Powyższe nie ma wpływu na kodeks karny w Polsce, ani też nie upoważnia do jego łamania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.