Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przepraszam funkcjonariusza policji
2900
#falco nieaktywny
14 lutego 2016r. o 15:21
klapsa?
a co ty ?...mnie facetowi chcesz dawać "klapsa"?

czy coś ci się udzieliło od pryncupalow?
co ty mi tu po raz kolejny pieprzysz o obrazaniu jakichś tam " uczuć"
co mnie mogą obchodzić ?...podaj mi przykłady tego obrażenia bo jak widze bzdety które wypisujesz ,to nie wiem czy śmiać się z ciebie czy też litować...
co nazywasz "uczuciami"?
to że kpie sobie z legend o Jonaszu i wielkiej rybie?...to że pisze o wielu przedstawicielach polskiego kleru " pedofile" ?
to że pisze o ich pazernosci ,pysze i zakłamaniu tu rani twoje "uczucia"? :D
facet - pedz do kruchty i módl się o coś co jest ci bardzo ,bardzo potrzebne... ;)
możesz tam " leżeć krzyżem" do woli a w tym czasie możesz myśleć ile w twoim postępowaniu i pojmowaniu przez ciebie kwestii "wiary" jest racjonalności...

jesteś tutaj takim "fundamentałem " religijnym który udaje że walczy o wiarę a w sumie nic o niej podpartego faktem lub własnym przemyśle niem nie napisałeś...
czy dlatego że nic o niej nie wiesz, oprócz tego że chcesz w coś wierzyć?

a wierz sobie tylko daj innym swobodę w pisaniu o tym co myślą bo czy to ateistów czy jak mnie -zagorzałymu antyklerykałowi nie twoja "wiara" przeszkadza tylko brak szacunku dla ludzi o odmiennych do twoich poglądów...
Nietzsche dobrze to ujął pisząc że religia to coś co potrafi oglupic a jednocześnie trzymać "za twarz" rzesze ludzi...

twoja sprawą ,twój wybór a mój jest mój i wara... :D

(kopiuj- nie zapomnij) :D


Dopisane 14.02.2016r. o godz. 15:21:

to ostatni wpis w tym temacie ...
chcesz coś więcej, pisz w "konkordacie"

nie zegnam cię bo "wierze" że poleziesz za mną :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2016r. o 19:48
A kto zniewagę słyszał i poczuł się nią urażony, że Pan policjanta zbeształ ??? Bo jak tylko sam policjant, albo dwóch, to wyrok Sądu Najwyższego przyznał rację besztającemu. Zawsze musimy się bronić do ostatniej kropli atramentu. Policjant policjantowi nie jest równy. Trzeba być wysokiej kultury człowiekiem i po prostu wybaczyć i żadnych spraw nie zakładać. Mamy naprawdę różnych policjantów. Szczerze Pana pozdrawiam i jest mi Pana autentycznie żal. Może emigracja z kraju pozwoli Panu o tym niemiłym spotkaniu z policjantami zapomnieć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2016r. o 21:04
falco napisał(a): (kopiuj- nie zapomnij)


Twój niekontrolowany słowotok wciąż cię tylko pogrąża. Jesteś słaby. Niezmiennie robisz z siebie głupca? Co w niczym cię nie usprawiedliwia :] A mnie to teraz nawet bawi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
14 lutego 2016r. o 22:01
~ napisał(a):
falco napisał(a): (kopiuj- nie zapomnij)


Twój niekontrolowany słowotok wciąż cię tylko pogrąża. Jesteś słaby. Niezmiennie robisz z siebie głupca? Co w niczym cię nie usprawiedliwia :] A mnie to teraz nawet bawi :)


Idź już spać "stróżu", iż śmieszny się robisz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2016r. o 22:27
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
~ napisał(a):
falco napisał(a): (kopiuj- nie zapomnij)


Twój niekontrolowany słowotok wciąż cię tylko pogrąża. Jesteś słaby. Niezmiennie robisz z siebie głupca? Co w niczym cię nie usprawiedliwia :] A mnie to teraz nawet bawi :)


Idź już spać "stróżu", iż śmieszny się robisz!


Fajnie że podnosisz temat.......... Niech awanturnicy uczą się przepraszać..... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2016r. o 22:31
falco napisał(a): klapsa?
a co ty ?...mnie facetowi chcesz dawać "klapsa"?

czy coś ci się udzieliło od pryncupalow?
co ty mi tu po raz kolejny pieprzysz o obrazaniu jakichś tam " uczuć"
co mnie mogą obchodzić ?...podaj mi przykłady tego obrażenia bo jak widze bzdety które wypisujesz ,to nie wiem czy śmiać się z ciebie czy też litować...
co nazywasz "uczuciami"?
to że kpie sobie z legend o Jonaszu i wielkiej rybie?...to że pisze o wielu przedstawicielach polskiego kleru " pedofile" ?
to że pisze o ich pazernosci ,pysze i zakłamaniu tu rani twoje "uczucia"? :D
facet - pedz do kruchty i módl się o coś co jest ci bardzo ,bardzo potrzebne... ;)
możesz tam " leżeć krzyżem" do woli a w tym czasie możesz myśleć ile w twoim postępowaniu i pojmowaniu przez ciebie kwestii "wiary" jest racjonalności...

jesteś tutaj takim "fundamentałem " religijnym który udaje że walczy o wiarę a w sumie nic o niej podpartego faktem lub własnym przemyśle niem nie napisałeś...
czy dlatego że nic o niej nie wiesz, oprócz tego że chcesz w coś wierzyć?

a wierz sobie tylko daj innym swobodę w pisaniu o tym co myślą bo czy to ateistów czy jak mnie -zagorzałymu antyklerykałowi nie twoja "wiara" przeszkadza tylko brak szacunku dla ludzi o odmiennych do twoich poglądów...
Nietzsche dobrze to ujął pisząc że religia to coś co potrafi oglupic a jednocześnie trzymać "za twarz" rzesze ludzi...

twoja sprawą ,twój wybór a mój jest mój i wara... :D

(kopiuj- nie zapomnij) :D Dopisane 14.02.2016r. o godz. 15:21:to ostatni wpis w tym temacie ...
chcesz coś więcej, pisz w "konkordacie"

nie zegnam cię bo "wierze" że poleziesz za mną :D


A ten paplacz znów ma fazę......... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fdg niezalogowany
14 lutego 2016r. o 23:19
A ja przepraszam za to co napisze Bolesławiecka policja jest do bani.. :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2016r. o 7:00
Niektórzy się uczą....... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.