Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miłość i pieniądze
~Anonim niezalogowany
15 lutego 2016r. o 8:00
„Mój ojciec zwykł mówić do mnie: Znajdź sobie pracę, którą pokochasz, a nie będziesz musiał pracować.”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
15 lutego 2016r. o 11:24
Krzysiu, nie trzeba robić tego co się kocha, żeby ludzie oczekiwali że zrobisz to za darmo... Taka po prostu teraz jest mentalność. Wszystko "się należy", wszystko ma być "za darmo" bo np. "Unia daje", "Państwo daje"... Ludzie nie rozumieją że tak naprawdę nic nie jest za darmo i na wszystko ktoś musi ciężko pracować.

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
15 lutego 2016r. o 11:25
Już miałam napisać, że się z Tobą zgadzam, ale po krótkim zastanowieniu się doszłam do wniosku, że jednak nie : ).

Wszystkie z bliskich mi osób, włącznie ze mną , niezależnie , czy wykonują pracę, którą kochają , czy nie i czy jest to praca "lekka", czy "ciężka" były proszone przez innych o wykorzystanie swoich umiejętności do wykonania na czyjąś rzecz pracy za darmo, więc nie demonizuj : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
15 lutego 2016r. o 11:43
Bez dwóch zdań - tak dola zawodowca posiadającego liczną rodzinę i przyjaciół. Co innego jednak, kiedy z takimi tematami zwracają się do ciebie obcy ludzie:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
15 lutego 2016r. o 11:57
vinyl,
nie dość, że profanujesz Konfucjusza swoim "I kasa ci się nie należy?", to jeszcze piszesz "tak" zamiast TAKA !
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~q niezalogowany
15 lutego 2016r. o 12:07
Rozumiem, że Pan DZIENNIKARZ ma ukończone studia w kierunku zawodu, którym się zajmuje. Jeżeli nie, to ja mogę śmiało nazwać się lekarzem, bo wczoraj zaaplikowałem swojemu dziecku 5 ml DEXA PICO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
15 lutego 2016r. o 12:09
jegomosc napisał(a): Bez dwóch zdań - tak dola zawodowca posiadającego liczną rodzinę i przyjaciół. Co innego jednak, kiedy z takimi tematami zwracają się do ciebie obcy ludzie:)


Dla rodziny i przyjaciół wykonanie pracy za darmo, to przyjemność : ). Więc o tym nie piszę : ).

Takie instytucje jak przedszkola, szkoły, domy dziecka, często zwracają się o wykonanie jakiejś usługi za darmo (wiem, bo bliska mi osoba była dyrektorem takiej instytucji), nie oceniam, czy jest to w porządku, czy nie, bo różnie z tym bywa, ale kwestia, czy kochasz swoją pracę, czy nie, nie ma tu żadnego znaczenia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
15 lutego 2016r. o 12:15
~q napisał(a): Rozumiem, że Pan DZIENNIKARZ ma ukończone studia w kierunku zawodu, którym się zajmuje. Jeżeli nie, to ja mogę śmiało nazwać się lekarzem, bo wczoraj zaaplikowałem swojemu dziecku 5 ml DEXA PICO.


Dotykasz sedna sprawy:) Do uprawiana, na dobrą sprawę, żadnego z zajęć opisanych w tekście nie musisz mieć "ukończonych studiów w kierunku zawodu". Co innego lekarz:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza