Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miłość i pieniądze
41
#jegomosc nieaktywny
15 lutego 2016r. o 14:55
~ napisał(a): Wybierz pracę którą pokochasz, a zapłacisz od niej złodziejski podatek :)

Niestety złodziejscy urzędnicy miłością nie żyją ale za to mają w kieszeni dziennikarzy, którzy "miłością zarażają".

W naszej rzeczywistości nie ma pracy która służy tobie bo 80% owoców pracy to pańszczyzna.

Tylko nie mówcie że 80% pańszczyzny to jest to co kochacie robić :D


Sytuacja w nielubianej pracy jest inna tak?:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
16 lutego 2016r. o 11:47
jegomosc napisał(a): Odezwał się ...

Na tzw. "meritia" mam już raczej wyrobiony pogląd :)
Jedynie LITERÓWKI potrafią mnie jeszcze zaciekawić ;)

PS.
Uszanowanie dla małżonki, buziaki dla urwipołci, a Tobie miłego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sz-ak niezalogowany
24 lutego 2016r. o 7:26
Zgadzam sie z Toba Jegomosc, pracuje tak jak ty, ze mam bardzo duza ilosc czasu przebywania z obcymi ludzmi. I wielokrotnie jestem proszony, namawiany do robienia czegos co nie lezy w mojej ,,kompetencji,, a juz jak slysze ze za darmo mam isc i cos zrobic... to loooo krew mnie zalewa

Dla Ciekawych.... do swojego zawodu musialem sie bardzo duzo uczyc...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
24 lutego 2016r. o 8:26
odnosnie tytulu. tytul nie pasuje do tego felietonu
Miłość i pieniądze to prostytucja
w tekscie nie znalazlem kto jest kim, tytul przyciaga co prawda ale powinien byc inny np: hobby i zawod, nie wydaje mi sie aby jegomosc zarabial takie pieniadze aby warto bylo o nich pisac, a to, ze nie pracuje na czarno to z tego tytulu mowi sie o w tym przypadku o cenach lub oplatach za usluge.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DJ Inny niezalogowany
27 lutego 2016r. o 8:35
Bardzo dobry tekst Krzyś. Często się s tym spotykam, ale nigdy nie działa w drugą stronę (zawsze muszę zapłacić). Pozdrawiam Krzysztof K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
27 lutego 2016r. o 9:07
fobiak napisał(a): odnosnie tytulu. tytul nie pasuje do tego felietonu
Miłość i pieniądze to prostytucja


a praca to nie prostytucja?j-e-b-i-a cie z kazdej strony i niewiele placa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
27 lutego 2016r. o 9:39
klucznick napisał(a):
fobiak napisał(a): odnosnie tytulu. tytul nie pasuje do tego felietonu
Miłość i pieniądze to prostytucja


a praca to nie prostytucja?j-e-b-i-a cie z kazdej strony i niewiele placa


felieton mowi wrecz przeciwnie

"A jak kochasz, to pieniądze nie powinny cię interesować. Sama możliwość robienia tego co kochasz powinna wystarczyć."

"Zamiast się wkurzać, przekuj swoją energię raczej na znalezienie swojego „konika”, który może stać się sposobem na życie i zarabianie."

wg koranu, winny jest ten, ktory jest jeebany. co tobie stoi na przeszkodzie abys nie wykorzystal swojego konika, pewnie, ze latwiej jest sie nie angazowac i wystawic doope.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
27 lutego 2016r. o 10:17
czyli co mam rozumieć że Krzysztof vel jego waść namawia na łamach portalu żeby kochać pracę katorżniczą i nie pobierać za to wynagrodzenia?


Dopisane 27.02.2016r. o godz. 10:17:

klucznick napisał(a): czyli co mam rozumieć że Krzysztof vel jego waść namawia na łamach portalu żeby kochać pracę katorżniczą i nie pobierać za to wynagrodzenia?
jeżeli sam tak robi to niech nie szuka naśladowców,bo robić za darmo to nawet koń nie chce ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza