Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kwaśniewski starostą od dwóch lat
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 12:37
~ napisał(a): Nasuwa się pytanie gdzie jest opozycja,przecież powinni zaproponować współpracę i przedstawić swojego kandydata na nie etatowego Członka Zarządu co przerwało by dyskusję na temat zbędnego etatowego Chwojnickiego który ma bardzo wysoką emeryturę wojskową.


A moze sam starosta to zaproponuje? Nie zrobi tego bo PO i SLD mają wspolne interesy. Poza tym kto z opozycji pchalby sie do wspolrzadzenia z Kwasniewskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 13:13
~ napisał(a): Urząd starosty to jakaś fatamorgana. Cały czas trzeba dopieszczać koalicjantów bez których dana osoba nie miałby stanowiska. To nie rządzenie, to koniunkturalizm. Najlepszym przykładem tego jest ustanowienie zupełnie zbędnej funkcji płatnego członka zarządu. Gdyby nie ta funkcja "przekonująca" SLD to Kwaśniewski nie miałby stanowiska. I tyle.


Jak żyć bez członka ? Jeszcze trochę i dowiemy się wszyscy, dlaczego ,za ile .I ile i co ten członek załatwił dla nas mieszkańców.
Zresztą cholera wie,w byłej szkole podstawowej nr1,rano wszystkie okna są oświetlone.Uczyło się tu kiedyś 800 uczniów..Członek bez etatu musi mieć,, papiery'',inaczej to co się dzieje jest niezrozumiałe. Zresztą czytamy o agenturze w LWP.Sierżantów nie kaperowali. Ale jeszcze trochę i dojdziemy do członków.
Jak na razie ,nie można obniżyć sprzedawczykom emerytur. Ale to na razie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 13:14
~ napisał(a):
~ napisał(a): Nasuwa się pytanie gdzie jest opozycja,przecież powinni zaproponować współpracę i przedstawić swojego kandydata na nie etatowego Członka Zarządu co przerwało by dyskusję na temat zbędnego etatowego Chwojnickiego który ma bardzo wysoką emeryturę wojskową.


A moze sam starosta to zaproponuje? Nie zrobi tego bo PO i SLD mają wspolne interesy. Poza tym kto z opozycji pchalby sie do wspolrzadzenia z Kwasniewskim.

Jeśli tak to kto twoim zdaniem z opozycji nadaje się na Starostę ,tylko mnie nie rozśmieszaj i nie pisz że śmieszny Małkowski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 13:20
Jeśli opozycja miała by przejąć władzę w Powiecie to też musiała by przekupić SLD etatowym członkiem zarządu ,co nie zmieniło by układu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kol niezalogowany
17 lutego 2016r. o 13:32
~ napisał(a):
Jeśli tak to kto twoim zdaniem z opozycji nadaje się na Starostę ,tylko mnie nie rozśmieszaj i nie pisz że śmieszny Małkowski.


Smiesznie to bedzie kiedy przyjdzie ci sie rozstac ze stołkiem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 14:05
~kol napisał(a):
~ napisał(a):
Jeśli tak to kto twoim zdaniem z opozycji nadaje się na Starostę ,tylko mnie nie rozśmieszaj i nie pisz że śmieszny Małkowski.


Smiesznie to bedzie kiedy przyjdzie ci sie rozstac ze stołkiem :)

Stołka nie mam , prowadzę własny biznes ,ale w przeciwieństwie do ciebie wiem co mówię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kol niezalogowany
17 lutego 2016r. o 14:20
~ napisał(a):
~kol napisał(a):
~ napisał(a):
Jeśli tak to kto twoim zdaniem z opozycji nadaje się na Starostę ,tylko mnie nie rozśmieszaj i nie pisz że śmieszny Małkowski.


Smiesznie to bedzie kiedy przyjdzie ci sie rozstac ze stołkiem :)

Stołka nie mam , prowadzę własny biznes ,ale w przeciwieństwie do ciebie wiem co mówię.


Kazdy urzedas lizus tu piszący mowi ze ma biznes :D
Podpisz sie bo premii nie bedzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biznesmen niezalogowany
17 lutego 2016r. o 14:37
~kol napisał(a):
~ napisał(a):
~kol napisał(a):
~ napisał(a):
Jeśli tak to kto twoim zdaniem z opozycji nadaje się na Starostę ,tylko mnie nie rozśmieszaj i nie pisz że śmieszny Małkowski.


Smiesznie to bedzie kiedy przyjdzie ci sie rozstac ze stołkiem :)

Stołka nie mam , prowadzę własny biznes ,ale w przeciwieństwie do ciebie wiem co mówię.


Kazdy urzedas lizus tu piszący mowi ze ma biznes :D
Podpisz sie bo premii nie bedzie :)

Głupi Cfelu mam w tyłku ciebie i całe to Starostwo razem z Małkowskim i Kwaśniewskim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego