Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kwaśniewski starostą od dwóch lat
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 14:57
Dwa lata to wielki sukces pana Starosty.Duzo zrobił dla mieszkanców powiatu.Wybór pana Dariusza na Staroste to był strzał w 10tke.Nie widze innego kandydata do pełnienia tej funkji.Kazdy z nas choruje i nieładnie wykorzystywac to na forum. Zycze p.Staroscie duzo zdrowia i wielu zyczliwych ludzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 15:39
z pewnoscia zagłosuje w nastepnych wyborach -jeszcze raz-na Tego przystojniaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pawel niezalogowany
17 lutego 2016r. o 16:18
~ napisał(a): Jeśli tak to kto twoim zdaniem z opozycji nadaje się na Starostę ,tylko mnie nie rozśmieszaj i nie pisz że śmieszny Małkowski.


A dlaczego akurat Maciej przyszedl ci do głowy? :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 16:21
~pawel napisał(a):
~ napisał(a): Jeśli tak to kto twoim zdaniem z opozycji nadaje się na Starostę ,tylko mnie nie rozśmieszaj i nie pisz że śmieszny Małkowski.


A dlaczego akurat Maciej przyszedl ci do głowy? :)


Dla tego że ma wielkie ambicje a małą wiedzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pawel niezalogowany
17 lutego 2016r. o 16:38
~ napisał(a):
~pawel napisał(a):
~ napisał(a): Jeśli tak to kto twoim zdaniem z opozycji nadaje się na Starostę ,tylko mnie nie rozśmieszaj i nie pisz że śmieszny Małkowski.


A dlaczego akurat Maciej przyszedl ci do głowy? :)


Dla tego że ma wielkie ambicje a małą wiedzę.


Czy małą? Nie sądzę... No ale rozumiem Cie i powody dla których go dezawuujesz. Po prostu jest na tyle dobry, że ma szanse i dlatego o nim piszesz obrażając go zapewne jako konkurenta politycznego.W innym przypadku nie zwróciłbyś uwagi. A to wg. mnie najlepiej przygotowany radny, b. Wiceprezydent z duzym doświadczeniem i wiedzą samorządową. Sam na prezydenta czy staroste sie nie wybierze, to decyzja wielu ludzi. Wierze ze wygra kolejne wybory prezydenckie. O ewentualnej jego chęci na starostowanie nic nie wiem, a i to wymagaloby zmiany w koalicji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 17:05
~pawel napisał(a):
~ napisał(a):
~pawel napisał(a):
~ napisał(a): Jeśli tak to kto twoim zdaniem z opozycji nadaje się na Starostę ,tylko mnie nie rozśmieszaj i nie pisz że śmieszny Małkowski.


A dlaczego akurat Maciej przyszedl ci do głowy? :)


Dla tego że ma wielkie ambicje a małą wiedzę.


Czy małą? Nie sądzę... No ale rozumiem Cie i powody dla których go dezawuujesz. Po prostu jest na tyle dobry, że ma szanse i dlatego o nim piszesz obrażając go zapewne jako konkurenta politycznego.W innym przypadku nie zwróciłbyś uwagi. A to wg. mnie najlepiej przygotowany radny, b. Wiceprezydent z duzym doświadczeniem i wiedzą samorządową. Sam na prezydenta czy staroste sie nie wybierze, to decyzja wielu ludzi. Wierze ze wygra kolejne wybory prezydenckie. O ewentualnej jego chęci na starostowanie nic nie wiem, a i to wymagaloby zmiany w koalicji.

Daj mu Boże niech zostanie Prezydentem ,przypomnę ci tylko ,że został 3 Vice Prezydentem z klucza partyjnego.Zresztą nie zabawił całej kadencji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pawel niezalogowany
17 lutego 2016r. o 18:02
~ napisał(a): Daj mu Boże niech zostanie Prezydentem ,przypomnę ci tylko ,że został 3 Vice Prezydentem z klucza partyjnego.Zresztą nie zabawił całej kadencji .


Nie ma 3 Wiceprezydentów, tylko 2. I nie z klucza partyjnego bo Ziemia bolesławiecka, nie jest partią tylko stowarzyszeniem zacnym zresztą, w którym działał i działa dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 18:24
~pawel napisał(a):
~ napisał(a): Daj mu Boże niech zostanie Prezydentem ,przypomnę ci tylko ,że został 3 Vice Prezydentem z klucza partyjnego.Zresztą nie zabawił całej kadencji .


Nie ma 3 Wiceprezydentów, tylko 2. I nie z klucza partyjnego bo Ziemia bolesławiecka, nie jest partią tylko stowarzyszeniem zacnym zresztą, w którym działał i działa dalej.

Tylko dla tego został 2 Vice że Roman nie miał większości i musiał dokoptować Ziemię ,później go wyautował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie