Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kwaśniewski starostą od dwóch lat
2438
#rafi nieaktywny
17 lutego 2016r. o 20:14
Temu Panu już dziękujemy ;). Wspaniałe 2 lata jeszcze zostały i koniec z fotelem starosty

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 20:21
~pawel napisał(a):
~ napisał(a): Skąd masz taką wiedzę że wybory na Prezydentów miast nie będą przyspieszone ,Pisowi najbardziej chodzi właśnie o odsunięcie od władzy Prezydenta Warszawy,posuną się nawet do tego że powołają Województwo Warszawskie i Warszawą będzie zarządzał Wojewoda z PIS.


Przyspieszone wybory, jeśli będą miły miejsce, odbędą się w samorządach gdzie funkcjonuje ordynacja proporcjonalna w związku z błędną konstrukcją karty wyborczej, wskutek której PSL wziął w zasadzie wszystko. W gminach i wyborach prezydenckich obowiązuje ordynacja większościowa i jednomandatowa i tu wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką wyborczą. W żaden sposób zatem sejm nie może przyspieszyć wyborów w gminach. Jeśli chodzi o Warszawę to funkcjonuje tam inna ordynacja. Poczytaj ustawę o ustroju miasta Stołecznego Warszawy. Warszawa zatem to inna para kaloszy. Jako człowiek poważny nie możesz swojej argumentacji opierać o stwierdzenia subiektywne nacechowane brakiem sympatii dla Macieja tylko dlatego, że będzie być może konkurentem Romana. Lepiej się szanować, żeby potem nie było głupio.


Według mnie Ziemia Bolesławiecka to grupka ludzi którą interesują tylko stołki .Wiem że napiszesz że to nieprawda że pomagają ludziom po przez odpisy 1%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 20:34
rafi napisał(a): Temu Panu już dziękujemy ;). Wspaniałe 2 lata jeszcze zostały i koniec z fotelem starosty

Ty masz tyle do gadania co Żyd za okupacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pawel niezalogowany
17 lutego 2016r. o 20:40
~ napisał(a):
~pawel napisał(a):
~ napisał(a): Skąd masz taką wiedzę że wybory na Prezydentów miast nie będą przyspieszone ,Pisowi najbardziej chodzi właśnie o odsunięcie od władzy Prezydenta Warszawy,posuną się nawet do tego że powołają Województwo Warszawskie i Warszawą będzie zarządzał Wojewoda z PIS.


Przyspieszone wybory, jeśli będą miły miejsce, odbędą się w samorządach gdzie funkcjonuje ordynacja proporcjonalna w związku z błędną konstrukcją karty wyborczej, wskutek której PSL wziął w zasadzie wszystko. W gminach i wyborach prezydenckich obowiązuje ordynacja większościowa i jednomandatowa i tu wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką wyborczą. W żaden sposób zatem sejm nie może przyspieszyć wyborów w gminach. Jeśli chodzi o Warszawę to funkcjonuje tam inna ordynacja. Poczytaj ustawę o ustroju miasta Stołecznego Warszawy. Warszawa zatem to inna para kaloszy. Jako człowiek poważny nie możesz swojej argumentacji opierać o stwierdzenia subiektywne nacechowane brakiem sympatii dla Macieja tylko dlatego, że będzie być może konkurentem Romana. Lepiej się szanować, żeby potem nie było głupio.


Według mnie Ziemia Bolesławiecka to grupka ludzi którą interesują tylko stołki .Wiem że napiszesz że to nieprawda że pomagają ludziom po przez odpisy 1%.


Ale jakie stołki? nie mają żadnych, a działają i pokazują tym samym, że nie dla stołków istnieją. Zwróć uwagę na ugrupowanie prezydenta, jego radnych i jakie mają funkcje. Nie bez przyczyny to ugrupowanie nazywane jest "partią prezesów". Cóż takiego robi Stowarzyszenie Forum prezydenta czy np. PO w trakcie kadencji? Czy robią coś pro publico bono na co dzień, ale nie w ramach urzędów które pełnią? Chętnie poczytam.
Przykro, że na moje merytoryczne argumenty i przekazywaną Tobie wiedzę i przedstawiane fakty znowu próbujesz obrażać. Z nadzieją starałem się traktować Ciebie poważnie w dyskusji. Szkoda, że się nie udało. Jedno mnie cieszy... To, że w taki sposób podchodzisz do Macieja i działalności Ziemi Bolesławieckiej. pokazuje że środowisko prezydenta nie bagatelizuje tej siły. To cieszy :) ZB również nie bagatelizuje ugrupowania prezydenta, ale nie obrażamy. Dyskutujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
17 lutego 2016r. o 20:42
~ napisał(a):
rafi napisał(a): Temu Panu już dziękujemy ;). Wspaniałe 2 lata jeszcze zostały i koniec z fotelem starosty

Ty masz tyle do gadania co Żyd za okupacji.
Miło mi Rafi ;) :*

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 20:53
rafi napisał(a):
~ napisał(a):
rafi napisał(a): Temu Panu już dziękujemy ;). Wspaniałe 2 lata jeszcze zostały i koniec z fotelem starosty

Ty masz tyle do gadania co Żyd za okupacji.
Miło mi Rafi ;) :*

Widzę że Moszczyński nauczył Cię pokory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~embrozbawełny niezalogowany
17 lutego 2016r. o 21:58
Witam. Moje pytanie dotyczy konkursu na dyrektora PUP. Czy widział pan rozpisany konkurs? Dziwią mnie wymagania. Czy to przeoczenie czy ......????
Czy może Pan powiedzieć ile kosztowało mieszkańców powiatu posiadanie nieetatowego członka ...........? Czy jego zakres obowiązków może być wykonywany przez inne osoby? Czy w dobie oszczędności stać nas na takie tworzenie partyjniackie nowych niepotrzebnych etatów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2016r. o 22:42
~embrozbawełny napisał(a): Witam. Moje pytanie dotyczy konkursu na dyrektora PUP. Czy widział pan rozpisany konkurs? Dziwią mnie wymagania. Czy to przeoczenie czy ......????
Czy może Pan powiedzieć ile kosztowało mieszkańców powiatu posiadanie nieetatowego członka ...........? Czy jego zakres obowiązków może być wykonywany przez inne osoby? Czy w dobie oszczędności stać nas na takie tworzenie partyjniackie nowych niepotrzebnych etatów?

Człowieku ogarnij się i nie pisz głupot ,jak pytasz to pytaj ile kosztuje utrzymanie ETATOWEGO członka zarządu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza