Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Działajmy lokalnie
~Bolczyk niezalogowany
8 marca 2016r. o 9:35
~Jerzy Złotkowski napisał(a): W całokształcie obecnie prowadzonej dyskusji na wpisy , z cała odpowiedzialnością sprowadzamy mieszkańców tak niewielkiego miasta i okolic do rozszczepienia na obrońców PO-PSL-PiS itd. I tu w tym punkcie pozwolę zaapelować do państwa szanujcie sie bez względu na poglądy polityczne.

Ps. Wszystkie tematy Państwo poruszacie , pytam na jakiej pozycji u rządzących miastem uplasowany jest "Sport" ,największy kreator kultury . Piłka nożna BKS brak funduszy na utrzymanie 4 Ligi .:):)


Tak jest od dłuższego czasu , że władze starają się dzielić mieszkańców tego kraju . Jak widać udaje im się to. Jaki to ma cel?....a reszta według władz i mediów "niezależnych " to do "szuflady" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecnauta bez kubka niezalogowany
8 marca 2016r. o 10:58
Dlaczego? Na to pytanie dała juz odpowiedź 7 lat temu pewna mieszkanka naszego miasta w swojej pracy magisterskiej dotyczacej spoleczenstwa obywatelskiego w Bolesławcu. Przyszlo wtedy na jej obrone sporo profesorow... Tylko poszukac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do P.K. Marczewskiego niezalogowany
8 marca 2016r. o 11:20
Pijąc w Redakcji Bolec.Info kawę z ceramicznego Kubka Bolecnauty często zastanawiam się jakim miastem jest Bolesławiec pod względem zaangażowaania bolesławian w działalność społeczną. Jak bardzo upartyjnione jest miasto ceramiki? Kto ma tu najwięcej do powiedzenia: socjaliści, prawicowcy czy ludzie o liberalnych poglądach czy bezpartyjni? Dlaczego bolesławianie tak często dyskutują o krajowej polityce całkowicie pomijając tę ważniejszą, lokalną? Dlaczego w dyskusjach jest tyle złych emocji, nienawiści i braku zrozumienia dla argumentów drugiej strony? - koniec cytatu P .Marczewskiego . 1) Proszę rozszerzyć jaką działalność społeczną ma Pan na myśli (chyba nie czyny ) .2) Upartyjnienie - odp. średnia krajowa .3) Kto ma najwięcej do powiedzenia - wszyscy ,partyjni i bezpartyjni powinni uszanować głos wyborców i pogodzić się z tym że ekipa P. Romana , co nie znaczy że nie trzeba patrzyć im na ręce . 4) W polityce krajowej ostatnimi czasy dzieje się tak dużo że tematów nie braknie a w lokalnej jak słusznie P. zauważył mizeria - PO powołało Komitet Poparcia B. Komorowskiego na Prezydenta - żenada .Bolesławiecki PiS działa z przykulonym ogonem - popierająca PiS Solidarność wspierała W. Ogrodnika mając ogólnie o Bolesławieckim PiS nie najlepsze opinie . 5) Jak Pan sobie wyobraża dyskusję bez emocji , złe emocje nasycone nienawiścią występują tylko u nielicznych w momencie gdy brakuje im argumentów i tych należy traktować z przymrużeniem oka . Wulgarni i bez kultury osobistej czasami nazbyt wiele sobie pozwalają usłyszeli że jedna pani/pan coś powiedział/a są marginesem i ich nic nie zmieni .Ogólnie jest OK. tylko nie "moderujcie "tam gdzie nie trzeba i nie blokujcie niewygodnych wam dyskutantów. Lucjan Złotkowski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jerzy Zlotkowski niezalogowany
8 marca 2016r. o 11:54
I tu po wypowiedzi brata Lucjana o blokowaniu prosil bym szanowna redakcje o wyjasnie jak mozna sie zarejestrowac na Bolecinfo.

Ps.Uzasadnienie kilkakrotne proby rejestracji bez efektu ????
Jezeli Szanowna Redakcja wybiorczo przyjmuje kto moze sie zarejestrowac mam zrozumienie.
A moze przyczyna jest mojego miejsca zamieszkania.(Niemcy)???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
8 marca 2016r. o 12:05
~Jerzy Zlotkowski napisał(a): I tu po wypowiedzi brata Lucjana o blokowaniu prosil bym szanowna redakcje o wyjasnie jak mozna sie zarejestrowac na Bolecinfo.

Ps.Uzasadnienie kilkakrotne proby rejestracji bez efektu ????
Jezeli Szanowna Redakcja wybiorczo przyjmuje kto moze sie zarejestrowac mam zrozumienie.
A moze przyczyna jest mojego miejsca zamieszkania.(Niemcy)???


Każdy może się zarejestrować bez wyjątku! Nie ma żadnych ograniczeń. Jak ma Pan jakieś z tym problemy, proszę napisać o tym na [email protected] pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
8 marca 2016r. o 12:16
Kazimierz,
życząc efektu skali :



zastanawia mnie, dlaczego sam nie założyłeś jakiegoś komitetu ?
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do P.K. Marczewskiego niezalogowany
8 marca 2016r. o 12:29
Cytat : W czasach komuny Bolesławiec był bardzo mocno upartyjniony. Nie można było dyskutować na dowolny temat publicznie. Powiatowy Komitet PZPR zbudował okrąglak i stąd wydawał partyjne rozkazy. Poglądy i preferencje mieszkańców Polski, a w tym także i Bolesławca uległy natychmiastowej zmianie w okresie przeobrażeńw latach 90. W pierwszych wolnych wyborach, które odbyły się 27 października 1991 rok bolesławianie opowiedzieli się po stronie przedstawicieli popieranych przez „Solidarność”. Naszym bolesławieckim posłem został Jan Kisiliczyk, który startował z list Unii Demokratycznej, tak zresztą jak Edmund Maliński wybrany na senatorem RP. : Co do dyskusji publicznej za komuny zgoda dalej moja prawdziwa wersja .- Po sierpniu 1980 a szczególnie po wprowadzeniu stanu wojennego poglądy i preferencje wielu choć nie wszystkich mieszkańców Polski ,a w tym także Bolesławca uległy natychmiastowej zmianie Jan Kisilijczyk po raz pierwszy został posłem w wyborach parlamentarnych w czerwcu 1989 r. z listy KO Lecha Wałęsy - byłem członkiem Komitetu wyborczego .O kulisach wyboru na Bolec pisałem w temacie Lech Wałęsa . W pierwszych wolnych wyborach 27- 11- 1991 już bez poparcia Solidarności dostał się do sejmu z listy Uni Demokratycznej . Sejm został w 1993 r. rozwiązany przez Prezydenta L.Wałęsę . W 1993 nie dostał się do sejmu , odszedł z polityki i jak wielu przegranych on w Bolesławcu dostał niezłą posadkę działał w samorządzie .Całą karierę zawdzięcza P. Danucie Maślickiej którą szanuję za działalność w Solidarności Nauczycielskiej , działalność opozycyjną w latach 1980 .Po przeczytaniu książki P.Maślickiej a szczególnie o wyborach czerwcowych 1989 straciłem do tej Pani resztę szacunku . Lucjan Złotkowski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do P.K. Marczewskiego niezalogowany
8 marca 2016r. o 12:35
Kazimierz Marczewski napisał(a):
~Jerzy Zlotkowski napisał(a): I tu po wypowiedzi brata Lucjana o blokowaniu prosil bym szanowna redakcje o wyjasnie jak mozna sie zarejestrowac na Bolecinfo.

Ps.Uzasadnienie kilkakrotne proby rejestracji bez efektu ????
Jezeli Szanowna Redakcja wybiorczo przyjmuje kto moze sie zarejestrowac mam zrozumienie.
A moze przyczyna jest mojego miejsca zamieszkania.(Niemcy)???


Każdy może się zarejestrować bez wyjątku! Nie ma żadnych ograniczeń. Jak ma Pan jakieś z tym problemy, proszę napisać o tym na [email protected] pozdrawiam serdecznie
Ja napisałem kilkakrotnie otrzymałem komunikat że wysłany , nie otrzymałem od was żadnej odpowiedzi Lucjan Złotkowski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza