Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

budżet państwa

~II Do toma niezalogowany
19 marca 2016r. o 21:50
Nie napisałem "krecy" - tylko -" Kocham Bolec.Info y" dlaczego ingerujecie ojcze i synie. Ale jak Pan M szkalowal i obrażał przez długi czas Pana Ministra Antoniego Macierewicza to było Wam na rękę? - brak /głupie slowo/ moderowania/?!/Obludnicy. A dlaczego nie można już skomentować zabawy w Wielkim Poście w Restauracji/?/ Chilli. Proste: - manipulantami jesteście.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 marca 2016r. o 22:17
~Do toma napisał(a): To prawda. Pan M pisze same Kocham Bolec.Info y i banały. Odnosi się wrażenie, że kończył Akademie Woroszylowa.


Proszę nie mylić wiary z gospodarką .Rozsądku z marzeniami.
Wiara w Boga i biblię myli się Panu z rzeczywistością .
Mnie interesuje jedynie rzeczywistość i zdrowa gospodarka .Z lewakami nie mam ochoty polemizować./ Pan jest lewakiem 500+ ? /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2016r. o 22:45
~Do Pana M I Macierewicz nie jest sam napisał(a): Od 15 kwietnia br. - obowiązkowo kino - film Smolensk.


Dla matołów wstęp wolny, frekwencja zapewniona :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 marca 2016r. o 5:23
~II Do toma napisał(a): Nie napisałem "krecy" - tylko -" Kocham Bolec.Info y" dlaczego ingerujecie ojcze i synie. Ale jak Pan M szkalowal i obrażał przez długi czas Pana Ministra Antoniego Macierewicza to było Wam na rękę? - brak /głupie slowo/ moderowania/?!/Obludnicy. A dlaczego nie można już skomentować zabawy w Wielkim Poście w Restauracji/?/ Chilli. Proste: - manipulantami jesteście.


nie obrażał ,nie szkalował bo sam ,na własne oczy widziałem wczoraj w tiwi Antoniego brzozę''M w pasach...
czyli coś jest na rzeczy... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 marca 2016r. o 6:25
falco napisał(a):
~II Do toma napisał(a): Nie napisałem "krecy" - tylko -" Kocham Bolec.Info y" dlaczego ingerujecie ojcze i synie. Ale jak Pan M szkalowal i obrażał przez długi czas Pana Ministra Antoniego Macierewicza to było Wam na rękę? - brak /głupie slowo/ moderowania/?!/Obludnicy. A dlaczego nie można już skomentować zabawy w Wielkim Poście w Restauracji/?/ Chilli. Proste: - manipulantami jesteście.


nie obrażał ,nie szkalował bo sam ,na własne oczy widziałem wczoraj w tiwi Antoniego brzozę''M w pasach...
czyli coś jest na rzeczy... :D

falco ty to jesteś jak chorągiewa , gdzie wiatr zawieje tam lecisz , a jak się do czegoś nieprzy......olisz to chyba jesteś chory , poprostu dwulicowy człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 marca 2016r. o 7:01
tak?
napisz to jakie poglądy zmieniłem?
od lat jestem przeciw państwu systemowemu ,upartyjnionemu do granic głupoty ,''sklerykanizowemu'' do granic absurdu
od lat nie cierpię kaczorów,macierewiczów schetynów czy millerów...
za to jest tu wielu takich do których twoje słowa pasują jak ulał tylko ty nie chcesz do nich pisać ...
podobne słowa mogę o tobie napisać tylko jakie mam podstawy?więc by nie wyjść na takiego jak ty,nie napiszę o tym...
paniał? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
20 marca 2016r. o 8:39
dochód gwarantowany zapewniałby minimum socjalne, byłby zabezpieczeniem ,gdyby ktoś stracił pracę, ale na luksusy by nie wystarczał
z pewnością bym pracował, bo są rzeczy, które lubię robić i wtedy każdy mógłby szukać pracy, która zawiera się w jego pasjach, ale pracodawcy nie mogliby nikogo upokażać smieciowymi zarobkami i umowami
praca w dziedzinie własnej pasji daje spełnienie i zadowolenie, pozwala się rozwijać i bogacić, żeby stać nas było np. na podróże - dochód gwarantowny nie wystarczy, trzeba pracować. Ale szukając pracy mamy zagwarantowane minimum.


Dopisane 20.03.2016r. o godz. 08:39:

PanM napisał(a): Proszę nie mylić wiary z gospodarką .Rozsądku z marzeniami.
Wiara w Boga i biblię myli się Panu z rzeczywistością .
Mnie interesuje jedynie rzeczywistość i zdrowa gospodarka .Z lewakami nie mam ochoty polemizować./ Pan jest lewakiem 500+ ? /

moim zdaniem wiara w biblię wyklucza rozsądek
Biblia niewiele ma wspólnego z Bogiem:
http://kazik1.republika.pl/Inne/ForgedOrigins.htm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do jr niezalogowany
20 marca 2016r. o 12:43
Ale Ty jesteś "zakrecony" - doslownie w ślepej uliczce, jak falco i Pan M Nie gniewaj się, ale to żadna inteligencja. Doceniam Twoje "silenie" się - ale generalnie wychodzą z tego niewypaly /slepaki/.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.