Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Taka sobie opowieść

11445
PanM
4 kwietnia 2016r. o 18:33
skorn napisał(a):
PanM napisał(a): O swoim ateizmie wypowiadam się otwarcie.


Pana ateizm nikogo nie interesuje.


Z jakiej perspektywy taki wniosek ?
Niektóre tematy były " ruszane " kilkadziesiąt tysięcy razy .No rzeczywiście nikogo to nie interesuje.

Interesują się wszystkim Panie Skorn. Nawet tym czym ja sam się nie interesuje.
Pozdrawiam wraz z wiosennym słońcem.[img=1459787601_kgkth28.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
4 kwietnia 2016r. o 18:52
umowa z '93 nadająca KK w Polsce szczególne prawa

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19980510318


Dopisane 04.04.2016r. o godz. 18:44:

informacje związane z wydarzeniami Kościoła K. w Polsce w mediach lokalnych czy krajowych też oglądają od setek do setek tysięcy osób, więc czemu Pan twierdzi że wierni obnoszą się nachalnie ze swoją wiarą. duza czesc spoleczenstwa aktywnie w tym uczestniczy i są odbiorcy


Dopisane 04.04.2016r. o godz. 18:52:

z drugiej strony ciekawe, temat o bajce fikcyjnej a cały czas dyskusja z założycielem o KK :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 kwietnia 2016r. o 19:08
Ma Pan rację Panie mirko. Odbieganie to od tematu czy tylko takie skojarzenia ?

Poniżej zabawna sytuacja zrodzona z drobnego przejęzyczenia .
Jak mawiał profesor Miodek jest wielka różnica czy robimy komuś łaskę czy laskę./w pisowni znikoma/[img=1459789696_gjkhprc.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13415
#user nieaktywny
4 kwietnia 2016r. o 19:22
Ja osobiście uważam że warto być dobrym człowiekiem. Nawet jeśli być dobrym ateistą. Taki człowiek jest lepszy wtedy od "złego" katolika. Tak się mówi że bez przyjmowania "ciała" nie dostąpisz nieba. Myślę że jeśli będziesz dobrym człowiekiem i bedziesz wyznawał dobre zasady to będziesz tego blisko. Zasady? 10 przykazań to w rzeczywistości skrót wszystkiego co najważniejsze aby siebie nawzajem nie krzywdzić i żyć szczęśliwie. Problem w tym, że nie każdy (mało kto) to rozumie i stosuje. Trzeba od siebie wymagać, sobie pomagać i starac się szanować innych. Bo jak nie my to kto? Sami potrafimy sobie urządzić piekło na ziemi i nie potrzeba nam do tego Boga a jedynie własna chciwość, pożądanie (patrz X przykazań). W życiu jak wiadomo bywa różnie , nie ma lekko ale to człowiek dostał wolną wolę i rozum, aby się zła wystrzegać. To człowiek robi dobre rzeczy lub złe, a nie Bóg. Bogiem mogą się jedynie zasłaniać. Nie uważam również że kościół nie miał sporych potknięć w swojej historii i teraz ich wcale nie ma. To są też ludzie , często mniej święci od zwykłych katolików, ateistów. Ale kierują się złymi pobudkami. Z tym że Jezus nie nauczał o mowie nienawiści, wojnach, ... to że niektórzy niekompetentni ludzie dopiero dzisiaj sobie coś wymyślili nie znaczy że religia jest i była zła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
4 kwietnia 2016r. o 21:16
user napisał(a): ....


Zgadzam się z przedmówcą. Gdyby było możliwe dodanie "like" to bym go dał.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 kwietnia 2016r. o 22:31
PanM napisał(a):
skorn napisał(a):
PanM napisał(a): O swoim ateizmie wypowiadam się otwarcie.


Pana ateizm nikogo nie interesuje.


Z jakiej perspektywy taki wniosek ?
Niektóre tematy były " ruszane " kilkadziesiąt tysięcy razy .No rzeczywiście nikogo to nie interesuje.


Sam pan mówi, żeby swoje preferencje, także religijne (a więc antyreligijne też) zachowywać dla siebie, więc po co pan sie onanizuje swoim ateizmem na forum? Ja tez jestem ateista i nie robie z tego tematu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 kwietnia 2016r. o 6:48
skorn napisał(a):
PanM napisał(a):
skorn napisał(a):
PanM napisał(a): O swoim ateizmie wypowiadam się otwarcie.


Pana ateizm nikogo nie interesuje.


Z jakiej perspektywy taki wniosek ?
Niektóre tematy były " ruszane " kilkadziesiąt tysięcy razy .No rzeczywiście nikogo to nie interesuje.


Sam pan mówi, żeby swoje preferencje, także religijne (a więc antyreligijne też) zachowywać dla siebie, więc po co pan sie onanizuje swoim ateizmem na forum? Ja tez jestem ateista i nie robie z tego tematu.


Panie Skorn . Jest Pan albo niesprawiedliwy , albo nieuważny albo złośliwy.
Wystarczy odpalić radio lub telewizornię a nawet lodówkę strach otwierać aby nie wylała się ze środka katolicka indoktrynacja.
Moje wpisy są jedynie reakcją na nachalne wbijanie wszystkim tych " prawd objawionych " Kościół pozwala sobie na ingerowanie we wszystkie aspekty życia obywateli.Jest bardzo hojnie finansowany przez władzę której się odwzajemnia.
W moim odczuciu to polityczna KORUPCJA .
To też taka sobie opowieść .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
5 kwietnia 2016r. o 9:46
PanM napisał(a): ... a nawet lodówkę strach otwierać ...

GNIDO Ty moja :)
Obawiasz się ujrzenia PUSTKI, czy tylko freonu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza