Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Taka sobie opowieść

11445
PanM
3 kwietnia 2016r. o 18:04
falco napisał(a): coś dla cierpliwych i...myślących
również religijnych ale nie dla ''fundamentałów'' bo oni i tak nic nie zrozumieją :D



Konflikty których podłożem jest religia mają jedną podstawową wspólną cechę .Jest nią fundamentalizm.Czyli nie dopuszczanie nawet myśli że ktoś inny może być niewierzącym lub co gorsza wyznawać inną wiarę.
Poza tym na przestrzeni wieków modernizowanie dogmatów wiary pod aktualne i często ekonomiczne lub polityczne potrzeby./to nie dotyczy koranu /
Nie trzeba sięgać daleko -- tu w dyskusjach portalowych widać nienawiść pewnych ludzi tylko z powodu wiary.
Anonimowi bogobojni nienawistnicy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 18:19
A Ty panie M ? Po co założyłes ten temat? Chciałes sie podzielic ze światem swoim zadziwieniem nad religią chrzescijańska? Z rozdziawiana gęba zadajesz głupie pytania i jeszcze piszesz o anonimowych bogobojnych nienawistnikach.To nie jest nienawiść ? Ty wg mnie jestes nieanonimowym bezideowym nienawistnikiem. Wszedzie wsadzasz kij w mrowisko, wszedzie macisz, nikt Cie nie lubi, mało kto się z Toba zgadza. Może zacznij w cos wierzyć ( makaron? ) i przestanie cię boleć wątroba.W sumie mi Cie szkoda-" bez serc bez ducha" siedzisz nieboraku całe dnie na tym forum i albo dokładasz do pieca, albo czekasz kto Ciebie "zahaczy".
PS
Zauważ że w żadnym punkcie nie żywie do Ciebie nienawiści.
Malkontent- chrześcijanin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 kwietnia 2016r. o 20:19
~malkontent napisał(a): A Ty panie M ? Po co założyłes ten temat? Chciałes sie podzielic ze światem swoim zadziwieniem nad religią chrzescijańska? Z rozdziawiana gęba zadajesz głupie pytania i jeszcze piszesz o anonimowych bogobojnych nienawistnikach.To nie jest nienawiść ? Ty wg mnie jestes nieanonimowym bezideowym nienawistnikiem. Wszedzie wsadzasz kij w mrowisko, wszedzie macisz, nikt Cie nie lubi, mało kto się z Toba zgadza. Może zacznij w cos wierzyć ( makaron? ) i przestanie cię boleć wątroba.W sumie mi Cie szkoda-" bez serc bez ducha" siedzisz nieboraku całe dnie na tym forum i albo dokładasz do pieca, albo czekasz kto Ciebie "zahaczy".
PS
Zauważ że w żadnym punkcie nie żywie do Ciebie nienawiści.
Malkontent- chrześcijanin


Ja też nie żywię .Opisałem to powyżej . Czytaj ze zrozumieniem.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 kwietnia 2016r. o 20:48
PanM napisał(a): Ja też nie żywię .Opisałem to powyżej . Czytaj ze zrozumieniem.


Ilość tematów na tym forum dotyczących religii katolickiej, hierarchów kościelnych, itp. założonych przez pana, świadczy o pana obsesji na tym punkcie i z tego też powodu można określić pana mianem nienawistnego ateisty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 21:17
Temat nr1 aborcja ,TK,Smolensk,500+ ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 kwietnia 2016r. o 7:50
~ napisał(a): Temat nr1 aborcja ,TK,Smolensk,500+ ;)


:D I oczywiście wypadki drogowe , zgodnie z dewizą : im gorsza informacja , tym lepsza :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 kwietnia 2016r. o 8:42
kc napisał(a):
PanM napisał(a): Ja też nie żywię .Opisałem to powyżej . Czytaj ze zrozumieniem.


Ilość tematów na tym forum dotyczących religii katolickiej, hierarchów kościelnych, itp. założonych przez pana, świadczy o pana obsesji na tym punkcie i z tego też powodu można określić pana mianem nienawistnego ateisty.


Nie założyłem ani jednego tematu o religii katolickiej ani o hierarchach kościelnych.O swoim ateizmie wypowiadam się otwarcie.
Dla mnie osoba wierząca nie utożsamia się z wrogiem.

Piszę o wnikaniu praw kościelnych w państwowe.Skoro Polska jest świecka to takie postępowanie jest niekonstytucyjne .


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 kwietnia 2016r. o 11:15
Oczywiście, pan zakłada tematy o mechanikach samochodowych, tylko każdy opatrzenie rozumie pana intencje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.