Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Amerykańscy pancerniacy trafią do Mściszowa i Gościszowa
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 kwietnia 2016r. o 22:08
ramaj napisał(a):
Buuuaaahhhhaaaa.Tak się dać wkręcić to tylko taki ludowy filozof potrafi.A jaką pianę toczy,pobudził się do granicy orgazmu.


I z czego rżysz jełopie ? Kilka dni temu Duda robił za wazeliniarza w Washingtonie , rusofobia Macierewicza jest wręcz legendarna . Putler rozwalił państwo Islamskie paroma nalotami , a Szydło była na szkoleniu ... jak robić Ludziom wodę z mózgu ... nawet tym w eurokołchozie. Imperium żydowskie o wdzięcznej nazwie USA wciąż się rozrasta , a tymczasem głupia propaganda ględzi coś o ruskim imperializmie na Ukrainie. Jeśli w tym umęczonym , biednym i nieszczęśliwym kraju pojawią się hamerykańskie bazy , to nie będzie wesoło , głupi Lemingu . I żaden pierwszokwietniowy żart , o ile jest żartem , nie zmieni hamerykańskiej globalizacji. Lata temu , kiedy byłem pacholenciem , jakiś Mądry Człowiek , tudzież Ludzie , puścił/puścili w reżimowej TVP1 rozmowę dwóch volksdojczów :

Mówi pierwszy , socjalista :

Po co wam była ta druga wojna światowa ?

Drugi odpowiada , faszysta :

Masz rację , psu na budę. My , Słowian ekonomicznie załatwimy.

Drogi Lemingu , posłuchaj sobie , jak Naród Wybrany , wraz z kosmitą Jahwe obchodzi się z dziewicami ... jeśli już o orgazmach mówimy :



Te , Ramaj , ja w wielu kwestiach się mylę . Ja się dopiero uczę , mając pięćdziesiąt lat. Ty nigdy się nie nauczysz w jakiej rzeczywistości żyjesz , Drogi Lemingu :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
2 kwietnia 2016r. o 13:05
Pannazdzieckiem napisał(a):


Te , Ramaj , ja w wielu kwestiach się mylę . Ja się dopiero uczę , mając pięćdziesiąt lat. ..............

Czyli za dużo przez te 50 lat się nie nauczyłeś,oprócz jak widać po twojej twórczości dogłębnego opanowania Protokołów Mędrców Syjonu.Jak to mówią czego Jaś się nie nauczy.....
Może daj spokój z tą nauką,teraz pora abyś zadbał o zdrowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 21:55
Toz to bylby zaszczyt Minister,, JAJOGŁOWY " w GOŚCISZOWIE moze by nam baze AMERYKANCKĄ wybudowali i bysmy mieli Drugie WILKOWYJE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 kwietnia 2016r. o 22:22
ramaj napisał(a): ...
Może daj spokój z tą nauką,teraz pora abyś zadbał o zdrowie.


Miałem dzisiaj zły dzień. Myślę , że nie chciałbyś , aby moja złość skupiła się na Tobie , Ramaj. Więc morda w kubeł , Troglodyto. Ale , że czasami lubię szermierkę , zadam Ci więc pytanie ... jak dbasz o zdrowie Lemingu ? Suplementami diety hamerykańskich korporacji ? Czy może jakie środki naturalne. Nie wiem , więc pytam .

A może na piwo miałbyś ochotę z głupią Panną ?

Dobranoc ... to nie był dobry dzień. Mógłbym lecieć po nazwiskach , ale ... niech Stwórca nas sądzi , człowiekowi wara od sądów :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bajaj niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 22:36
Wreszcie piszecie prawde o USraelu...i banksterach!!!a te bazy to dopiecie guzika do 3 w swiatowej! Nie wierzmy amerykanom oni wszystkie kraje juz zniszczyli swoja demokracja.rockefeler rotshild to jedno zydowskie zlo! Oni juz dawno maja plany dla Nas Polakow.wiec budzmy sie szybko moje drogie lemingi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
2 kwietnia 2016r. o 22:45
Piotrek, to nie mógł być dobry dzień widząc co się działo na niebie, od rana tylko chemiczne smugi...
Nie angażuj się tak w odgryzanie ramajowi, bo on działa jak typowy leming, brak mu własnego zdania i argumentów, za to ubliżanie i wyśmiewanie na poziomie celującym, gdyby miał coś do powiedzenia, pewnie by zabrał głos, a tak tylko ujadanie kundelka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bajaj niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 23:13
Tak tak chemiczne smugi od rana sie tworzyly....gdy chcialem to wyjasnic mojej rodzinie to popatrzyli na mnie jak na chorego ale widze ze tv i propaganda juz wypraly co niektore mozgi a reszta mysli ze to opryski na robactwo...tylko ze to my jestesmy tym robactwem.niestety pora pobudki nastaje! Wydaje mi sie ze masoni spdcjalnie juz o tym mowia glosno zeby nas przyzwyczajac to byc moze 90% ?a pozniej z gorki... trzecia wojna,niedobitkow zniszczy dzicz islamska a reszte zaczipuja i zrobia swiatowe rzady pod przywodctwem iluminati(zydzi)! Bracia Wachowscy nie mylili sie za 20 lat zrozumiemy Matrixa! To MY teraz piszemy scenariusz kazdego pierdo....dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 kwietnia 2016r. o 23:31
Jak zwykle masz rację Junior . Ja również podlegam emocjom . Nic , co ludzkie nie jest mi obce.

Dobrej nocy Wam życzę :)


Dopisane 02.04.2016r. o godz. 23:31:

Bajaj ... dalej Bajarzu ... wszystkim dookoła . Jest szansa na wyzwolenie . Od lat powtarzam , że wzrost świadomości społecznej , to klucz do sukcesu ludzkości :)

Dobra , idę spać.

Trzymta się Bracia Lachy i Wy piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza