Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Amerykańscy pancerniacy trafią do Mściszowa i Gościszowa
~ niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 23:59
Już wyjechali z Mściszowa i Gościszowa.
Mają wrócić za rok. Podobno będą zakładać bazę w Żeliszowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2016r. o 8:05
~Bajaj napisał(a): Bracia Wachowscy nie mylili sie za 20 lat zrozumiemy Matrixa! To MY teraz piszemy scenariusz kazdego pierdo....dnia.


Teraz to są siostry Wachowskie - Lana i Lilly, zrozumiały Matrix i żyją w świecie realnym :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 8:22
:D

No cóż , jedna ze spiskowych teorii mówi tak : reinkarnacja to fakt , nie wierzenie. Ciało astralne jest bezpłciowe . Jeśli dusza ... dusze ... sióstr Wachowskich we wcześniejszych inkarnacjach miały styczność z Kobiecością , to ciągnie wilka do lasu :D Ale przekazem , niezależnie od orientacji , cały świat się ekscytuje. Z tym , że w realu system jest jeszcze bardziej skomplikowany i oparty na pieniądzu bez pokrycia. Neo zrozumiał , że był bateryjką . Ciekawym kiedy Ramaj zrozumie :D

Miłej niedzieli :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
3 kwietnia 2016r. o 11:06
Trochę nie na temat, ale ciekawe:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zatopienie-tytanica-powstanie-banku-rezerw-federalnych-2016-03
panna, wiedziałeś o tym?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 kwietnia 2016r. o 11:25
Czytałem to kilka dni temu Ksawery :) Przyznam , że byłem zaskoczony. Ale argumentacja , oraz nazwiska ... wychodzi na to , że załoga , a przynajmniej część " wtajemniczona " miała "szczęście " trafiając na górę lodu ... wiedzieli gdzie płynąć .

A tak bliżej tematu ; Maksiu Kolonko nawołuje do relokacji hamerykańskich baz ... jak Go lubię , tak przestałem .



:)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Abc niezalogowany
11 lipca 2016r. o 8:58
Oni mowiac prima aprilis mieli na mysli (chyba) ze szukaja kogos do pracy. Reszta jest prawdziwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
11 lipca 2016r. o 14:11
I co kłamstwo? :(
A ja juz myślałem o jakimś dealu ,co by sobie V8 od Humvee na swapa połapać ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
5 listopada 2016r. o 17:11
W teleexpresie podali że wojska USA będą stacjonować w BOLESLAWCU czy ktoś coś słyszał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.