Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Studia

14537
#syf0n nieaktywny
6 października 2016r. o 16:22
Teraz rzeczywiscie coraz wiecej magistrow itp Osobiscie uwazam, ze to przez te wszystkie kierunki wyrastajace jak grzyby po deszcze. Wiekszosc z nich jest poprostu slaba, nie wiem jak osobe na nie idace nie zdaja sobie z tego sprawy. Isc aby dostac sam papierek nie warto, bo jaka z tego korzysc? Mam znajomego, ktory pojechal do Wroclawia i od roku studiuje na wsb.pl/wroclaw/ Ostatnio z nim rozmawialem i nie narzekal. Jesli komus jest za malo, to zawsze moze dostac sie gdzies na jeszcze lepsze studia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~On niezalogowany
6 października 2016r. o 17:15
Popieram przedmówców. Moim zdaniem najlepiej szkoła zawodowa, potem wieczorówka i matura (bo te licea i technika do niczego się nie nadają) dalej do roboty i szukać szczęścia na rynku. Z czasem kiedy wiadomo w jakim kierunku się rozwijać i co chce się w życiu robić, a przede wszystkim co się opłaca, zacząć studia zaoczne pracując. Podwyższać kwalifikacje studiami, kursami, szkoleniami itp. Ale nie, najlepiej jest zrobić liceum (tam papieroski koledzy nic więcej nie obchodzi), potem byle nie przemyślane studia (bo przecież nie będę tłukiem i robić za grosze) na studiach życie studenckie najczęściej za rodziców pieniądze. Potem wychodzi takie nie wiadomo co i nie wie co z życiem zrobić "bo w Polsce pracy nie ma" i dalej na utrzymaniu mamusi albo za granicę na zmywak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2016r. o 17:36
Najlepiej wyjedź stąd na zawsze i nigdy nie wracaj, bo tu tylko ku.wy i złodzieje mają dobrze. Ja mam 51 lat i żałuję, że tego nie zrobiłem przynajmniej 25 lat temu. Choć prawdę powiedziawszy i dziś rozważam taka decyzję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~On niezalogowany
6 października 2016r. o 18:22
~ napisał(a): Najlepiej wyjedź stąd na zawsze i nigdy nie wracaj, bo tu tylko ku.wy i złodzieje mają dobrze. Ja mam 51 lat i żałuję, że tego nie zrobiłem przynajmniej 25 lat temu. Choć prawdę powiedziawszy i dziś rozważam taka decyzję.


Nikt Ci nie broni. W Polsce można godnie żyć nie kradnąc, trzeba tylko mieć "łeb na karku", a nie tylko narzekać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, znam takich co mieli jeździć mercedesami i jakoś pomimo zarobków na PLN 4x większych postępu nie widzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~doktor niezalogowany
7 października 2016r. o 12:16
~On napisał(a): Popieram przedmówców. Moim zdaniem najlepiej szkoła zawodowa, potem wieczorówka i matura (bo te licea i technika do niczego się nie nadają) dalej do roboty i szukać szczęścia na rynku. Z czasem kiedy wiadomo w jakim kierunku się rozwijać i co chce się w życiu robić, a przede wszystkim co się opłaca, zacząć studia zaoczne pracując. Podwyższać kwalifikacje studiami, kursami, szkoleniami itp. Ale nie, najlepiej jest zrobić liceum (tam papieroski koledzy nic więcej nie obchodzi), potem byle nie przemyślane studia (bo przecież nie będę tłukiem i robić za grosze) na studiach życie studenckie najczęściej za rodziców pieniądze. Potem wychodzi takie nie wiadomo co i nie wie co z życiem zrobić "bo w Polsce pracy nie ma" i dalej na utrzymaniu mamusi albo za granicę na zmywak.


typowa gadanina cwaniaczka i tepaka który nei mogł matury zdac z dobrymi wynikami lub nei dostal się na studia teraz na kazda osobe która ciężko pracowala przez wiele lat i wydawala na to pieniądze psioczy i podwaza jej wysilem i zdolności ... nawet jak te osoby skonczyly najslabsza uczelnie wyzsza to pamiętaj cwaniaczku ze jesteś na wynieś przynieś i pozamiataj, to ze ty jesteś mało inteligentny nie znaczy ze inna tak samo maja w glowie ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~doktor niezalogowany
7 października 2016r. o 12:16
~On napisał(a): Popieram przedmówców. Moim zdaniem najlepiej szkoła zawodowa, potem wieczorówka i matura (bo te licea i technika do niczego się nie nadają) dalej do roboty i szukać szczęścia na rynku. Z czasem kiedy wiadomo w jakim kierunku się rozwijać i co chce się w życiu robić, a przede wszystkim co się opłaca, zacząć studia zaoczne pracując. Podwyższać kwalifikacje studiami, kursami, szkoleniami itp. Ale nie, najlepiej jest zrobić liceum (tam papieroski koledzy nic więcej nie obchodzi), potem byle nie przemyślane studia (bo przecież nie będę tłukiem i robić za grosze) na studiach życie studenckie najczęściej za rodziców pieniądze. Potem wychodzi takie nie wiadomo co i nie wie co z życiem zrobić "bo w Polsce pracy nie ma" i dalej na utrzymaniu mamusi albo za granicę na zmywak.


typowa gadanina cwaniaczka i tepaka który nei mogł matury zdac z dobrymi wynikami lub nei dostal się na studia teraz na kazda osobe która ciężko pracowala przez wiele lat i wydawala na to pieniądze psioczy i podwaza jej wysilem i zdolności ... nawet jak te osoby skonczyly najslabsza uczelnie wyzsza to pamiętaj cwaniaczku ze jesteś na wynieś przynieś i pozamiataj, to ze ty jesteś mało inteligentny nie znaczy ze inna tak samo maja w glowie ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
7 października 2016r. o 12:52
Skończenie studiów nie oznacza że jest się inteligentnym człowiekiem.
Mycie garów w UK to nie jest wynieś przynieś pozamiataj?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 13:59
kaczyński też studiował

a gospodarka leci na łeb na szyje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.