Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieckie obchody Dnia Flagi
211
skorn
3 maja 2016r. o 16:38
cool story, bro!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2016r. o 19:09
:D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 maja 2016r. o 19:14
falco napisał(a):



jakoś nie dali mi tego odczuć :D
czy ''pozdrowiłem'' ?
ależ oczywiście :D
i będę pozdrawiał kiedy tylko będę miał ochotę na ucieczkę z tego codziennego grajdołka :D


no to dzięki, miło :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 maja 2016r. o 20:07
ale ''jajca'' :D

''...kolor biały oznacza czystość i niepokalanie, a czerwony odwagę i waleczność. Nasze barw narodowe biel i czerwień stanowią nie tylko oznakę wyróżniającą Polskę wśród innych narodów,''

no to ''niepokalanie'' to mogę zrozumieć ale ''czystość''?

i to drugie ...jak to ''biel i czerwień '' wyróżniają nas jako naród?

natomiast jeśli ''czerwień '' na fladze jest wyznacznikiem odwagi to co powiecie o fladze sąsiada ze wschodu? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
3 maja 2016r. o 20:21
Na wymioty mnie zbiera czytając ten kabaret ,bo inaczej tego nie da się nazwać! Flaga Polski nie ma przynależności ani do PO,PSL PIS czy innych partii czy organizacji! To jest nasz symbol,nasza flaga ,nas wszystkich,Polaków. Robicie sobie z tego jakieś ku....a prywatne wojenki i zachowujecie się jak rozkapryszone dzieciaki. wasi dziadkowie przelewali krew za tą flagę,za Polskę,za Ojczyznę wierząc ,że kiedyś Wy będziecie mieli lepiej od nich samych. Jak wam nie wstyd wyśmiewać się i drwić z tych ,którzy oddają cześć barwom i fladze Polski? W ten sposób nigdy ten kraj nie dojdzie do niczego bo sami go niszczymy ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 maja 2016r. o 20:41
:| [img=1462300873_s782d0w.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 maja 2016r. o 20:48
fajnie
co z tego że odwrotnie
to świadczy o świadomości hłe :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2016r. o 20:55
DP napisał(a): fajnie
co z tego że odwrotnie
to świadczy o świadomości hłe :> [/

Ty poważnie ,czy o drogę pytasz? ;) hłe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.