Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieckie obchody Dnia Flagi
14505
DP
4 maja 2016r. o 18:03
Pannazdzieckiem napisał(a):
DP napisał(a): ... ale specjalnie dla Ciebie Paniusiu :)

Nowy Kossak
...


I dlatego mierzi mnie poezja , zaśmiecająca Umysły , jak bydło Krępnicę puszkami po piwie.
Kaczuszko :*, prawdy szukaj w realu , nie w bajkach :) Bywa niekiedy szokująca , ale ... Mansona mam zaszczyt znać osobiście . I jak Facet mówi , że ... rzygać Mu się chce , to wie , co mówi. I żadna poezja nie zmieni odruchu wymiotnego.

Biel i Czerwień ... nie wiem skąd się wzięła , ale jednego jestem pewien , biały jestem , a krew mam czerwoną.

Dobranoc :)


Hmm
mierzi Cię powiadasz,
a ''Dziewczyna'' Leśmiana w której się prawie zakochałeś?

''I była zgroza nagłych cisz. I była próżnia w całym niebie!

A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie?''



:) To nie zaśmieca UUUUUUnysłu?
Tak szokująca jest prawda :>
A czego nie dotknęłam i nie zobaczyłam...w to nie wierzę
więc czy jesteś biały i czy Twoja krew jest czerwona
:D cóż, zapewnienia to zbyt mało.

bajki , bajeczki, bajanie
miłego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 maja 2016r. o 22:29
Mierzi , oprócz dziewczyny Leśmiana i jeszcze kilku wyjątków , Droga Kaczucho :) Rozumiem , że przez poezję ćwiczy się Umysł , ale to jest podobnie jak z muzyką , jedno i drugie programuje Umysł . Co ma wspólnego zaprogramowany Umysł z wolnością myślenia ? :D

A wracając do rzeczy. Są świętości , z których żartować nie wolno , nawet takim kosmopolitom , jak ja. Można żartować sobie stwierdzeniem ... jeśli wydaje Ci się , że się pochlastam klęcząc przed Tobą , abyś mogła stwierdzić deklarowane kolory ... to wybij to sobie z głowy gumowym młotkiem :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
5 maja 2016r. o 20:45
Pannazdzieckiem napisał(a): Mierzi , oprócz dziewczyny Leśmiana i jeszcze kilku wyjątków , Droga Kaczucho :) Rozumiem , że przez poezję ćwiczy się Umysł , ale to jest podobnie jak z muzyką , jedno i drugie programuje Umysł . Co ma wspólnego zaprogramowany Umysł z wolnością myślenia ? :D

A wracając do rzeczy. Są świętości , z których żartować nie wolno , nawet takim kosmopolitom , jak ja. Można żartować sobie stwierdzeniem ... jeśli wydaje Ci się , że się pochlastam klęcząc przed Tobą , abyś mogła stwierdzić deklarowane kolory ... to wybij to sobie z głowy gumowym młotkiem :D

Dobranoc :)


hm
Jeszcze nikt nie proponował mi żebym Coś wybiła sobie z głowy gumowym młotkiem, ale dobrze, wezmę to pod rozwagę hłe hłe.
Masz rację Wszystko programuje umysł, ale pod warunkiem, że podchodzisz do tego emocjonalnie a nie z dystansem.
Warto żebyś Ty ostatnie zdanie ''wziął pod rozwagę''.
Masz rację że temat patriotyzmu i symboli narodowych jest wart powagi, tylko uwagi na temat wyśmiewania ich to raczej nie pod moim adresem.
Bo widzisz jest bardzo cienka i subtelna granica między śmiechem i wyśmiewaniem. Poza tym ja nigdy nie śmieję się z rzeczy martwych i ludzi, bo nie są śmieszni, natomiast z zachowań istot żyjących na tej planecie śmieję się bardzo często, ponieważ owe zachowania potrafią zaskoczyć i rozbawić.
Symbole narodowe trzeba szanować, to nie podlega dyskusji.
I co najistotniejsze z całej tej wypowiedzi, gdybym zobaczyła żle powieszoną flagę na maszcie, nie pobiegłabym po aparat, żeby pstryknąć fotkę i wrzucić do internetu. Wlazłabym za drabinę i przełożyła flagę. Więc Piotrze nie mów mi że gumowy młotek pomoże.
ps
jeśli mi go pożyczysz, to z chęcią Ciebie delikatnie palę i nawet chemtrails Cię nie pomogą :D :D :D

miłego wieczoru ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 maja 2016r. o 6:17
Nie pożyczę Ci oręża przeciwko sobie :D Ale dla Twego własnego użytku , zawsze do usług :D Gumowy ponieważ , nie chciał bym , abyś sobie krzywdę zrobiła :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
6 maja 2016r. o 6:33
[img=1462509180_n1g9ppy.jpg]

[img=1462509198_pfa5fqm.jpg]


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 maja 2016r. o 6:50
W rzeczy samej Literko :) , piękne widoki . Ani jednej flagi Czwartej Rzeszy ... z gwiazdkami. Serce się raduje , bo Lemingi trzeźwieją na naszych oczach.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
6 maja 2016r. o 16:14
Pannazdzieckiem napisał(a): Nie pożyczę Ci oręża przeciwko sobie :D Ale dla Twego własnego użytku , zawsze do usług :D Gumowy ponieważ , nie chciał bym , abyś sobie krzywdę zrobiła :)

Miłego :)


Dobrze Paniusiu, jeśli będę musiała Coś wybić sobie z głowy na pewno zgłoszę się do Ciebie :>
Ale oręż zachowaj dla swojego promienia
ps
starość nie radość, muszę zacząć pisać w okularach :] bo literki mi umykają :|

miłego weekendu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 maja 2016r. o 17:49
przejechałem dzisiaj troszkę kilometrów i coś zwróciło moją uwagę ...
jak dużo wisi flag które ukazują nam gdzie mieszka niekoniecznie patriota ,ale na pewno kibic...

z tego co wiem flaga narodowa ma jeden podstawowy wzór- dwa pola w określonych kolorach
jest jeszcze jeden ale takiego -dopuszczalnego jako barwy narodowe -akurat nie dostrzegłem nigdzie

ot takie spostrzeżenie ''komucha'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.