Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy pierwsze gwiazdy Dni Miasta i BŚĆ
~ niezalogowany
6 maja 2016r. o 13:55
A ja występy "gwiazd" mam w ... głębokim poważaniu. Co druga wieś ich zaprasza. Jaka to atrakcja? To tylko chleb i igrzyska dla gawiedzi by za bardzo nie kłapała dziobem. A korzyść dla miasta żadna.
Zamiast wydawać MOJE pieniądze na przyjezdnych grajków, wolałbym by je przeznaczyć na promocję miasta choćby przez dotowanie "Gliniady".
Ubiegłoroczne targi włodarzy naszego miasta z Panem Nowakiem były żenujące. Dajcie panowie artyście pieniądze i pozwólcie działać. To wszystko dla naszego miasta. Za kilka lat nikt z gości nie będzie pamiętał czy zespół "Kombi" widział w Bolesławcu czy w Pcimiu. Ale że został umazany gliną akurat w naszym mieście to z pewnością zapamięta do końca swoich dni.
Można deliberować czy smarowanie gliną jest mądre czy głupie. Nie da się jednak zaprzeczyć że o Gliniadzie się w świecie mówi (jeśli jest Gliniada) i mówi się przy okazji o naszym mieście. A to jest warte każdej ceny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
6 maja 2016r. o 14:38
~ napisał(a): A ja występy "gwiazd" mam w ... głębokim poważaniu. Co druga wieś ich zaprasza. Jaka to atrakcja? To tylko chleb i igrzyska dla gawiedzi by za bardzo nie kłapała dziobem. A korzyść dla miasta żadna.
Zamiast wydawać MOJE pieniądze na przyjezdnych grajków, wolałbym by je przeznaczyć na promocję miasta choćby przez dotowanie "Gliniady".
Ubiegłoroczne targi włodarzy naszego miasta z Panem Nowakiem były żenujące. Dajcie panowie artyście pieniądze i
pozwólcie działać. To wszystko dla naszego miasta. Za kilka lat nikt z gości nie będzie pamiętał czy zespół "Kombi" widział w Bolesławcu czy w Pcimiu. Ale że został umazany gliną akurat w

naszym mieście to z pewnością zapamięta do końca swoich dni.
Można deliberować czy smarowanie gliną jest mądre czy głupie. Nie da się jednak zaprzeczyć że o Gliniadzie się w świecie mówi (jeśli jest Gliniada) i mówi się przy okazji o naszym mieście. A to jest warte każdej ceny.


Kolega w kapeluszu coś pisze !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2016r. o 14:44
Wcale nie trzeba nosić kapelusza by włączyć myślenie.
Spróbuj, może i Ty potrafisz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa niezalogowany
6 maja 2016r. o 17:03
Uwazam ze Zenek Martyniuk albo jakis inny zespół Disco Polo.Ludzie chca sie weselic i pobawic a jak do tej pory była zenada.To juz ma wsiach lepsze zespoły wystepuja jakos sołtysa stac i mysli o dobrej zabawie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~britneyspears lady gaga niezalogowany
6 maja 2016r. o 19:13
Britney spears lady gaga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 maja 2016r. o 20:08



a może tak oni?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mała M niezalogowany
6 maja 2016r. o 21:23
Na festiwal południowo słowiański pasuje Teresa Werner bo ona śpiewa Bałkańskie piosenki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gosia L niezalogowany
6 maja 2016r. o 21:28
Przydało by się trochę ambitnej kultury- poproszę Dawida Podsiadło. Z góry dziękuję ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza