Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy pierwsze gwiazdy Dni Miasta i BŚĆ
~Piecyk niezalogowany
7 maja 2016r. o 1:25
Michael Jackson
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piecyk niezalogowany
7 maja 2016r. o 1:27
! :D hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 11:26
A może by tak Elvis? Podobno wciąż żyje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kinder niespodzianka niezalogowany
8 maja 2016r. o 7:43
Zawsze jakoś sprytniejsze powiaty jak Polkowice , Lubin czy Głogów mogą mieć fajne imprezy....urozmaicone między koncertami kabaretem a tu u nas bida .....jakiś rusek co to wydał 15 lat temu jedną piosenkę i jedzie na niej już ponad dekadę .
Pewnie KOD - ziarze organizują :) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2016r. o 8:39
Mam pewne informacje że wystąpią, Jacek Kurski z zespołem Big Cyc , oraz Maciej Maleńczuk w duecie z ojcem Rydzykiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sołtys niezalogowany
8 maja 2016r. o 13:28
A ja bym chcial zobaczyc i usłyszec linking park
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KARGUL niezalogowany
8 maja 2016r. o 21:44
Może przyjechać zespół BEE-GES.Nawet ten najmłodszy.Bo dwaj bracia nie żyją.Będzie taniej ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
8 maja 2016r. o 22:24
Sigala z ekipą! :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.