Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecSonda: Pytamy o Święto Ceramiki
~KickAss niezalogowany
11 maja 2016r. o 15:58
Ja z chęcią usłyszałbym na naszej scenie zespół Wilki bądź Video, a nawet zespół Manchester, tak jak tutaj pewna pani wypowiadała się "byle po polsku", wyżej wymienieni artyści grają po polsku, bardzo przyjemną muzykę dla ucha na najwyższym poziomie.
Jestem pewny że przy takiej muzyce publiczność świetnie bawiłaby się.

Ale największym marzeniem jest zobaczenie Wilków w Bolesławcu na żywo. :)
Lepiej sprowadzić kogoś, kto potrafi zabawić publiczność, kogo teksty piosenek są znane przez publiczność niż kogoś o kim "starszyzna" nigdy nie słyszała..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Guzior niezalogowany
11 maja 2016r. o 16:20
Też chciałbym usłyszeć Slima Szczegiego :D Polecam tego młodego ARTYSTĘ. Może jakiś freestyle na koniec by dał bez koszulki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 maja 2016r. o 16:22
Bolec.info zatrudnił stażystów i od razu poziom dziennikarstwa sie podniósł, filmy daje się oglądać bez zażenowania.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~heavyblack97 niezalogowany
11 maja 2016r. o 16:25
Slim, spodziewałam się, że siebie zaprosi XD
Ja bym proponowała zespół Hetane. Jeśli dalej są z Wrocławia, to nie mają daleko, a muzyka jaką grają jest świetna.
Szczerze, to trudno wybrać kogoś z tak wielu artystów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mmmee niezalogowany
11 maja 2016r. o 16:32
A The Dumplings? xxanaxx? coś z muzyki elektronicznej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koneser niezalogowany
11 maja 2016r. o 16:33
Obowiązkowo AXL z AC/DC, trochę jazzu, Możdzer? i disco polo się wie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bialyjar niezalogowany
11 maja 2016r. o 16:58
Sylwia Grzeszczak !!!!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2016r. o 17:50
Black Sabbath, Dimmu Borgir, Marilyn Manson + ZenekM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.