Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecSonda: Pytamy o Święto Ceramiki
~ niezalogowany
11 maja 2016r. o 18:29
~koneser napisał(a): Obowiązkowo AXL z AC/DC, trochę jazzu, Możdzer? i disco polo się wie


Coś ty, AC/DC to nr 1 z "Lista zespołów muzycznych, solistów i gatunków muzycznych stanowiących sferę zagrożeń duchowych" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystian niezalogowany
11 maja 2016r. o 20:30
Bardzo ładny głos Pani dziennikarki oraz wysoki poziom wywiadu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sigh niezalogowany
11 maja 2016r. o 21:13
~KickAss napisał(a): Ja z chęcią usłyszałbym na naszej scenie zespół Wilki bądź Video, a nawet zespół Manchester, tak jak tutaj pewna pani wypowiadała się "byle po polsku", wyżej wymienieni artyści grają po polsku, bardzo przyjemną muzykę dla ucha na najwyższym poziomie.
Jestem pewny że przy takiej muzyce publiczność świetnie bawiłaby się.

Ale największym marzeniem jest zobaczenie Wilków w Bolesławcu na żywo. :)
Lepiej sprowadzić kogoś, kto potrafi zabawić publiczność, kogo teksty piosenek są znane przez publiczność niż kogoś o kim "starszyzna" nigdy nie słyszała..


z tym najwyższym poziomem przesadziłaś. chociaż to pewnie wyżyny twojego intelektu, więc czego tu oczekiwać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KickAss niezalogowany
11 maja 2016r. o 21:17
~sigh napisał(a):
~KickAss napisał(a): Ja z chęcią usłyszałbym na naszej scenie zespół Wilki bądź Video, a nawet zespół Manchester, tak jak tutaj pewna pani wypowiadała się "byle po polsku", wyżej wymienieni artyści grają po polsku, bardzo przyjemną muzykę dla ucha na najwyższym poziomie.
Jestem pewny że przy takiej muzyce publiczność świetnie bawiłaby się.

Ale największym marzeniem jest zobaczenie Wilków w Bolesławcu na żywo. :)
Lepiej sprowadzić kogoś, kto potrafi zabawić publiczność, kogo teksty piosenek są znane przez publiczność niż kogoś o kim "starszyzna" nigdy nie słyszała..


z tym najwyższym poziomem przesadziłaś. chociaż to pewnie wyżyny twojego intelektu, więc czego tu oczekiwać


Nie wiem dlaczego na mnie naskoczyłeś drogi czytelniku, ale schowaj ową obelgę w kieszeń, bo jestem pewny że twój poziom inteligencji jest poniżej przeciętnej, przez co próbujesz dowartościować się poprzez krytykowanie innych.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gall anonim niezalogowany
11 maja 2016r. o 21:44
Fajnie było by usłyszeć KSU lub COME
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~L!! niezalogowany
11 maja 2016r. o 21:49
Zenek Martyniuk!!! Potem mogę umrzeć! :33
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mlodziez niezalogowany
11 maja 2016r. o 22:08
Zenek martyniuk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mlodziez niezalogowany
11 maja 2016r. o 22:08
Zenek martyniuk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza