Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wolna Polska wolne media ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 czerwca 2016r. o 21:38
PanM napisał(a): Proszę pisać na temat -- Piotrze szczególnie Ty.


Widzisz Przemo , mnie się nie da ustawić w szeregu. Wybij to sobie gumowym młotkiem z głowy . Sam sobie pisz na kolejny założony ... przez Ciebie ... temat. Ja robię , to co muszę , albo to co chcę . Trzeciej alternatywy nie ma :D

Te , Techniczny zechcesz zmoderować , bo ktoś taga nie domknął i ciężko się czyta ;)


Dopisane 07.06.2016r. o godz. 21:38:

Dziękuję :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
7 czerwca 2016r. o 21:41
Pannazdzieckiem napisał(a):
PanM napisał(a): Proszę pisać na temat -- Piotrze szczególnie Ty.


Widzisz Przemo , mnie się nie da ustawić w szeregu. Wybij to sobie gumowym młotkiem z głowy . Sam sobie pisz na kolejny założony ... przez Ciebie ... temat. Ja robię , to co muszę , albo to co chcę . Trzeciej alternatywy nie ma :D

Te , Techniczny zechcesz zmoderować , bo ktoś taga nie domknął i ciężko się czyta ;) Dopisane 07.06.2016r. o godz. 21:38:Dziękuję :)


Sam oceń to co napisałeś.

Masz Piotrze maksimum pretensji a minimum odpowiedzialności .
To Ty i tacy jak Ty pomagają systemowi robić z ludzi idiotów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 czerwca 2016r. o 21:49
o jakiej tu wolności prawicie?
dzisiaj poczytałem i posłuchałem co nie co i jaki wniosek?
ano taki ...
wg. tej ustawy ''antyterrorystycznej'' będzie możliwe włamywanie się -bo jeśli robi się to bez zgody właściciela to jest to włamanie - na stronę portalu np. bolec.info :D by sprawdzić wypowiedzi i czy nie łamie się tu prawa (śmieszne ,bo włamanie nieuprawnione to przestępstwo :D :)

jeśli znajdzie się treści podejrzane będzie możliwe zablokowanie IP a dla portalu ZABLOKOWANIE STRONY :D

czyli jeśli mi emem ''podpadnie'':) to wkleję jakiś tekst powiedzmy o ''przepisie na bombę'' :D

a że ''szpiegów z krainy ......ów'' ci u nas dostatek to nie wątpię że .. ;)

coś jeszcze o ''wolności''?
:D


Dopisane 07.06.2016r. o godz. 21:49:

soorry...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 czerwca 2016r. o 22:06
PanM napisał(a): ...
Masz Piotrze maksimum pretensji a minimum odpowiedzialności .
To Ty i tacy jak Ty pomagają systemowi robić z ludzi idiotów.


Mam traktować to jako twierdzenie , czy prawdę objawioną w Mondrej Knidze Paligłupa ?

Przemo nie wqurwiaj mnie. Ja rozumiem , że czegoś nie łapiesz , ale to nie jest powód do rzucania oszczerstwami , że niby i.diotę z kogoś chcę zrobić. Zapisz sobie w czterysta osiemnastym synapsie , w trzecim fraktalu , jakieś dwa centymetry od szyszynki ... na wieczność . Ja i Tacy jak ja , pomagają Ludziom obalić System. Jesteśmy Legionem :] A Ty Lemingiem :)


Dopisane 07.06.2016r. o godz. 22:06:

Dobra. Wracaj Przemo do edukacji i unikaj prawd objawionych ... ateisto :D A ja tymczasem przyduszę Morfeusza.
Trzymta się Bracia Lachy i Wy Piękne Słowianki ... też :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
7 czerwca 2016r. o 22:38
falco napisał(a): ... soorry...


Taki mamy klimat!
:D :D

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 czerwca 2016r. o 22:50
:D
dlatego znikam
zanim mnie namierzą :D :D

dobranoc

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
7 czerwca 2016r. o 23:04
Spoks, dobranoc
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 6:20
Pannazdzieckiem napisał(a):
PanM napisał(a): ...
Masz Piotrze maksimum pretensji a minimum odpowiedzialności .
To Ty i tacy jak Ty pomagają systemowi robić z ludzi idiotów.


Mam traktować to jako twierdzenie , czy prawdę objawioną w Mondrej Knidze Paligłupa ?

Przemo nie wqurwiaj mnie. Ja rozumiem , że czegoś nie łapiesz , ale to nie jest powód do rzucania oszczerstwami , że niby i.diotę z kogoś chcę zrobić. Zapisz sobie w czterysta osiemnastym synapsie , w trzecim fraktalu , jakieś dwa centymetry od szyszynki ... na wieczność . Ja i Tacy jak ja , pomagają Ludziom obalić System. Jesteśmy Legionem :] A Ty Lemingiem :)Dopisane 07.06.2016r. o godz. 22:06:Dobra. Wracaj Przemo do edukacji i unikaj prawd objawionych ... ateisto :D A ja tymczasem przyduszę Morfeusza.
Trzymta się Bracia Lachy i Wy Piękne Słowianki ... też :)

Dobranoc :)


instruktarz dla panam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.