Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wolna Polska wolne media ?

11445
PanM
9 czerwca 2016r. o 9:25
Pannazdzieckiem napisał(a):
PanM napisał(a): ...
Masz Piotrze maksimum pretensji a minimum odpowiedzialności .
To Ty i tacy jak Ty pomagają systemowi robić z ludzi idiotów.


Mam traktować to jako twierdzenie , czy prawdę objawioną w Mondrej Knidze Paligłupa ?

Przemo nie wqurwiaj mnie. Ja rozumiem , że czegoś nie łapiesz , ale to nie jest powód do rzucania oszczerstwami , że niby i.diotę z kogoś chcę zrobić. Zapisz sobie w czterysta osiemnastym synapsie , w trzecim fraktalu , jakieś dwa centymetry od szyszynki ... na wieczność . Ja i Tacy jak ja , pomagają Ludziom obalić System. Jesteśmy Legionem :] A Ty Lemingiem :)Dopisane 07.06.2016r. o godz. 22:06:Dobra. Wracaj Przemo do edukacji i unikaj prawd objawionych ... ateisto :D A ja tymczasem przyduszę Morfeusza.
Trzymta się Bracia Lachy i Wy Piękne Słowianki ... też :)

Dobranoc :)


Piotrze , nie każdy tak jak Ty posiłkuje się jedynie wypowiedziami i dziełami innych.
Wyobraź sobie że są ludzie potrafiący korzystać ze swego rozumu.
Przyjrzyj się swoim wpisom i oceń to obiektywnie jeśli potrafisz.

Każdy temat sprowadzasz do szamba.To Ty pisząc nieustannie bzdury wystawiasz internautom cenzurkę idiotów.

Twoja koronna dyscyplina - DRUKOWANIE KASY .
Zamiast betoniarki uruchom drukarkę.
Napisz tu kto kupi tą nadrukowaną kasę ? Ilu idi ot ów się znajdzie ?

Napisz nam ile Ty jesteś gotów kupić bezwartościowych banknotów .
Daj ogłoszenie że będziesz pracował za puste papierki po cukierkach.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 czerwca 2016r. o 11:29
:D nie ma to jak dobry deserek do póznego śniadanka

po pracy może sobie sam coś wydrukuję...
a co!!!



:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 czerwca 2016r. o 16:13
falco napisał(a): :D nie ma to jak dobry deserek do póznego śniadanka

po pracy może sobie sam coś wydrukuję...
a co!!!

:D


Panie Janku

Może Pan nadrukuje naszemu koledze troszkę kasiorki.A co tam nie ma .Może wykupi Bolec ?[img=1465481607_a4nqdh9.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 czerwca 2016r. o 20:38
nie za całym zdaniem się zgadzam ...

reszta ok


Dopisane 09.06.2016r. o godz. 20:38:

no co tam ...y?
ładnie to tak do kobiety?


Filmik z całego zdarzenia umieszczony został w serwisie YouTube. Widać na nim salę sejmową z perspektywy Prawa i Sprawiedliwości. Nagranie wykonane miało zostać z miejsca zajmowanego przez posła Dominika Tarczyńskiego.

Wideo pokazuje, jak Agnieszka Pomaska stoi przy mównicy i domaga się dopuszczenia do głosu. „Złaź z tej mównicy”, „siadaj na miejsce, babo jedna”, „zejdź z tej mównicy, bo ja ci zaraz pomogę”, „no stercz sobie” – takie hasła słychać z sali.

Pomaskiej w końcu udaje się zabrać głos. – Dziękuję. Na wstępie chciałam powiedzieć, że w Polscemoderacja, takżemoderacja prewencyjna, jest zakazana. Proszę o przerwanie obrad tego posiedzenia – mówi.

W tym momencie na sali wybucha oburzenie.

– Oddaj dietę w takim razie, jak ci się nie chce pracować! – krzyczy mężczyzna.

– Boże, nie rób z siebie idiotki, zejdź. Bo wstyd... – dodaje jedna z kobiet.

Marszałek Kuchciński w końcu nakazuje Pomaskiej opuścić salę. Rozlegają się oklaski.

„Zjeżdżaj, babo jedna!”, „weź ty plotkaro!” – takie głosy słychać, kiedy posłanka Platformy Obywatelskiej opuszcza salę.

a co na to ta , co to u niej ''brać'' znaczy ''wziąść'' :D

wiecie o kogo mi chodzi?

no ta ,taka polska ''gejsza'' troszkę nietutejsza...
no ta z wachlarzem i michą sałatek :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wolne mendy niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 20:48
wolne mendy pewniejsze od wolnych mediów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
10 czerwca 2016r. o 10:38
falco napisał(a): no co tam ...y? ...

Słyszałem ostatnio, że ponoć bez zmian :)
Czekamy na problemy z PROSTATĄ ;)
Proponuję sprawdzić :D
Miłego :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 11:08
A Panam to linie lotnicze Pan American? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 czerwca 2016r. o 17:00
kajtek68 napisał(a):
falco napisał(a): no co tam ...y? ...

Słyszałem ostatnio, że ponoć bez zmian :)
Czekamy na problemy z PROSTATĄ ;)
Proponuję sprawdzić :D
Miłego :P



:D
bez zmian?..to tak jak na wschodzie ;)
ja też czekam ale tymczasem wiem że jest OK :D

miłego i udanego popołudnia :)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.