Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wolna Polska wolne media ?

~Kazik niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 13:24
Obrażają :| ?? a co ty celebryta jakiś ??. Według mnie byle PanM i tyle i nikt więcej. Aaa przypomnę ci twoje udane wybory na prezydenta :D. Tam to się pokazałeś :P wielkiej klasy polityk :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 czerwca 2016r. o 15:15
~Kazik napisał(a): Obrażają :| ?? a co ty celebryta jakiś ??. Według mnie byle PanM i tyle i nikt więcej. Aaa przypomnę ci twoje udane wybory na prezydenta :D. Tam to się pokazałeś :P wielkiej klasy polityk :D


Kto wam finansuje banery , i te dzikie spędy ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazik niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 21:21
A kto finansował PanM ?? Udana kampania była skoro tylko 1000 osób odsłon głos na Pana :). Udowodni człowieku ze jesteś politykiem a nie zajmujesz się pisaniem na forum. Bo jako polityk działać trzeba a nie pisać o PiS i innych partiach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 21:46
~Kazik napisał(a): A kto finansował PanM ?? Udana kampania była skoro tylko 1000 osób odsłon głos na Pana :). Udowodni człowieku ze jesteś politykiem a nie zajmujesz się pisaniem na forum. Bo jako polityk działać trzeba a nie pisać o PiS i innych partiach.


działać ? Znaczy się co ma robić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazik niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 0:31
Ja nie polityk wiec sam wie lepiej jak. Na pewno nie działać na forum. Bo tak wyborców do siebie nie przekonasz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 czerwca 2016r. o 7:31
~Kazik napisał(a): Ja nie polityk wiec sam wie lepiej jak. Na pewno nie działać na forum. Bo tak wyborców do siebie nie przekonasz :)


Nie zabiegam o żadne stanowiska .
Nie zabiegam o elektorat .
Wskazuję Obywatelom w jaki sposób są okłamywani.Wskazuję im jakie są mechanizmy manipulacji.
Mam swoje życie i niczego nie potrzebowałem ani nie potrzebuję od państwa .
Polacy od zawsze kierowali się emocjami i sympatiami zamiast zdrowym rozsądkiem i instynktem samozachowawczym .
Teraz dają sobą manipulować przez partyjniaków .Skaczą sobie do gardeł a w praktyce nic z tego nie mają.
Zamieniają w wyborach jednych nieudaczników na innych.--- PZPR , AWS , SLD , PO , PiS .
Wszystkie partie rządziły w ten sam sposób .Wykorzystywały i okłamywały do granic możliwości obywateli .
Dla niepoznaki rzucając od czasu do czasu sztuczną karmę
z pańskiego stołu.Dzisiaj 500+ , mieszkanie +.

A gdzie kwota wolna , a gdzie minimalna stawka godzinowa .Gdzie zniesienie akcyzy na prąd , gaz paliwa ?
Państwo to nieudaczni wyrachowani politycy .Zamiast działać w imieniu i interesie obywateli zadłużają ich i podnoszą podatki .Dla Waszego dobra ?
Kto narobił te długi ? Misiu Go go ? - to zrobiła władza .Robiła i robi nadal.[img=1465709422_rxfogxe.jpg]



Dopisane 12.06.2016r. o godz. 07:31:

Panie Kazik -- to temat o wolnych mediach .Może tu ma Pan coś dobrego do napisania ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazik niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 12:44
Hmm a teraz troche z innej beczki. Czy czasami na początku pańskiej kariery politycznej, nie był pan w twoim ruchu ??. a nawet w ruchu palikota ?? zapomniał Pan jakie mleko pan wtedy piłeś i jak oni również przepraszam.... Jak wy również obiecaliście narodowi dużo, a guzik zrobiliście ?? I teraz Pan uprawiasz politykę ostrzegam obywateli i tyle mogę. Tylko z tych działał nie wiele wynika. Po pierwsze nie przełożyło się to na wynik wyborów po drugie zawsze obywatele będą Pana kojarzyć z jednym i tym samym towarem na półce. Bo ten towar tylko zmienił producenta i etykietę a smakuje jak zawsze ;) Tak Panie Przemysławie prawda jest prosta nie umiesz pan politycznie grać. Nie zdziwi mnie to że na pana głosować będzie tylko pół mieszkańców wsi. Bo 1000 tyś głosów to mała wioska ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
12 czerwca 2016r. o 12:49
PanM napisał(a):
~Kazik napisał(a):

Polacy od zawsze kierowali się emocjami i sympatiami zamiast zdrowym rozsądkiem i instynktem samozachowawczym .


przemciu abys dalej nie wypisywal bzdetow, proponuje abys wskakiwal na google i sprawdzal co publikujesz.
dzisiaj poswiecimy niedziele na instynkt samozachowawczy

"instynkt samozachowawczy, zachowawczy «instynkt pozwalający unikać bodźców zagrażających życiu"

a sam instynkt:
"Instynkt (łac. instinctus – podnieta, popęd) – dyspozycja biopsychiczna[1], która powoduje, że osobnik w nią wyposażony zachowuje się (lub pragnie się zachowywać) w określony sposób, a także "wrodzona zdolność wykonywania pewnych czynności stereotypowych, niewyuczonych, mniej lub bardziej skomplikowanych swoistych dla danego gatunku istotnych dla jego przetrwania". Pojęcie to w nauce o zachowaniu jest różnie definiowane, a w języku potocznym kojarzone jest z intuicją i zachowaniami, które nie są wynikiem racjonalnego i świadomego namysłu."

jak widzisz inystynkt nie ma nic wspolnego ze zdrowym rozsadkiem, tylko z tym co uwazasz za wade polakow, instynkt samozachowawczy nie jest zadna polska cecha a nalezy do istot zyjacych na calym swiecie, istoto marna zwazaj na to co piszesz bo jak widac dla bolczykow piszesz same madrosci a dla mnie same badziewia a moze tylko ja jeden ciebie czytam.
moglem sie obejsc bez cytatow i napisac od siebie:
przemciu przestan pierd...c farmazony ale nie wiedzialbys o co chodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza