Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
12 lat Portalu i Gazety Bolec.Info
~klucznick niezalogowany
29 maja 2016r. o 8:52
falco napisał(a): zrób listę ...
wybierz miejsce ...wtedy zadecyduję ;)
jeżeli ja mam to zrobić to nie mam czasu,niech samotna matka się tym zajmie ,ja się podporządkuje :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2016r. o 8:59
~klucznick napisał(a): ... zawsze możemy się piwa napić i pogadać,grill upalić w jakimś mądrym miejscu,z zaproszeniem nawet kilku lub kilkunastu uświadomionych nie pomijając jr :)


Oczywiście Kluczniku , masz rację. Juniora nie pomijamy :)

Junior , wiem że czytasz ... szukam popleczników ... piszesz się ?

Twój wolny wybór :) Bo wolność to wiedza. Ty pierwszy zwróciłeś mi uwagę , że ... Polska figuruje w spisie firm prawa morskiego .

Dziękuję :)

Napisz coś , nie daj się prosić ... :D


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 maja 2016r. o 9:20
~klucznick napisał(a):
falco napisał(a): zrób listę ...
wybierz miejsce ...wtedy zadecyduję ;)
jeżeli ja mam to zrobić to nie mam czasu,niech samotna matka się tym zajmie ,ja się podporządkuje :P


to już zdecydowałem ;)
prawda że szybko? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do emema niezalogowany
29 maja 2016r. o 10:44
Brak inteligentnych twarzy, a miny Państwa Doktorów - bezcenne. Chyba pierwszy raz w tak "doborowym" towarzystwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
29 maja 2016r. o 11:13
Nie martw sie anonimie - wszyscy dobrze sie bawili :-) bez ciebie :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
29 maja 2016r. o 12:46
emem napisał(a): Nie martw sie anonimie - wszyscy dobrze sie bawili :-) bez ciebie :-)
tj twój mierny punkt widzenia,a wiesz co to jest dobra mina do złej gry,przestań marcin się oszukiwać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 maja 2016r. o 13:44
~Do emema napisał(a): Brak inteligentnych twarzy, a miny Państwa Doktorów - bezcenne. Chyba pierwszy raz w tak "doborowym" towarzystwie.


Gdybyś miał jaja , to byś pewnie był.
Nota bene ; moją twarz , pozbawioną inteligencji można sobie pooglądać , jak gram w szachy z masim :D

Maniek , ale jeśli mam być szczery , to impreza w Piramidzie z przed czterech lat bardziej mi się podobała. Być może dlatego , że wtedy byli wśród nas Ludzie , których mieniłem Przyjaciółmi.

Qurcze , jak ten czas ... płynie ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
29 maja 2016r. o 14:42
[img=1464525762_ynnodfa.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.