Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

'Co łaska' :)

2900
#falco nieaktywny
1 czerwca 2016r. o 7:41
~sympatyk :) napisał(a):
falco napisał(a): jeszcze raz zapytam...
czy ''bóg'' chrześcijan i ''bóg'' muzułmanów to dwie ,różne osoby?
kim jest Jezus?...kim jest Mahomet?


Jezus to syn Boży - jaki ma to sens, to sobie przynajmniej wygogluj ignorancie. hehehe-szukasz tego ''sensu'' w Googlach?...no,no...

Pytanie o Jezusa i pedofila mahometa w sensie porównawczym pokazuje, że jestes po prostu ...em.


''em''? :|
nie bardzo wiem co to znaczy ...
supermen EM? :D

czy w sensie porównawczym równie ''niestosowne'' będzie zapytanie czym jest Biblia a czym Koran? :D


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
1 czerwca 2016r. o 9:33
falco napisał(a): ;)

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 czerwca 2016r. o 15:15
"Kilka tygodni temu zmarła moja mama. Chciałem ją pochować na naszym cmentarzu. Usłyszałem wtedy w kancelarii parafialnej, że najpierw muszę zapłacić 1000 zł za kolejne 20 lat dzierżawy rodzinnego nagrobka. A jeśli tego nie zrobię, to pochówek zostanie wstrzymany - wspomina. Jak sięgał pamięcią, wcześniej parafia nigdy nie żądała tak dużych pieniędzy. Mówiło się maksymalnie o 500 zł. Czasu na decyzję miał mało. - Był czwartek, a pieniądze kazali mi wpłacić do godz. 16 następnego dnia. W sobotę miał odbyć się pogrzeb.

Wpłacił tysiąc i odebrał pokwitowanie.

Po kilku dniach w dokumentach zmarłej mamy znalazł list z przypomnieniem. Na miesiąc przed śmiercią proboszcz wzywał ją do uregulowania zaległości za miejsce na cmentarzu. Termin zapłaty wyznaczył do końca 2016 r. - Gdybym znalazł list przed pogrzebem, nigdy bym im nie zapłacił - mówi Hołda.
I wylicza wydatki: - Msza za 700 zł, organista 250 zł, kościelny 250 zł, dla grabarzy 670 zł. A gdzie trumna, ubranie, kwiaty? - pyta."



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
1 czerwca 2016r. o 16:09
Co łaska wg jednego z księży w naszym mieście to: "daj tyle żebyś czuł że dałeś, a ja że wziąłem ". Fajna odp na pytanie ile za usługę ☺
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 czerwca 2016r. o 22:08
a jednak strach bierze górę...
;)
ktoś tam ,coś tam...
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
1 czerwca 2016r. o 22:19
~ napisał(a): "...pedofila mahometa" - no ładnie. Możesz zacząć się bać.

Art. 196. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej ...


Nie musi się bać, poczytaj Koran, głupolku : ).

[img=1464812310_k7k8rx2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 czerwca 2016r. o 22:35
kc napisał(a):
~ napisał(a): "...pedofila mahometa" - no ładnie. Możesz zacząć się bać.

Art. 196. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej ...


Nie musi się bać, poczytaj Koran, głupolku : ).


To że jesteś dyżurnym przygłupem wszyscy wiedzą ale ja cie tak nie nazywam.

Picie wody święconej szkodzi - nawet przegotowanej. Pamiętaj.

Jeżeli nie musi się bać to powtórz to osobiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
1 czerwca 2016r. o 22:43
~ napisał(a): To że jesteś dyżurnym przygłupem wszyscy wiedzą ale ja cie tak nie nazywam.

Picie wody święconej szkodzi - nawet przegotowanej. Pamiętaj.

Jeżeli nie musi się bać to powtórz to osobiście.


Picie wody święconej nie szkodzi, nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał głupolku, że w kółko to powtarzasz : ).

Komu mam powtórzyć osobiście, głupolku ?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza