Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

'Co łaska' :)

2900
#falco nieaktywny
2 czerwca 2016r. o 7:06
nieważne ...
ważne że czytasz :D
może z czasem i do ciebie coś dotrze ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 9:21
Twoja głupota i ignorancja? Przestań. Brak Ci nadto ambicji o honorze nie wspominając. A więc dalej się kompromituj ku uciesze jednych i zazenowaniu drugich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
2 czerwca 2016r. o 9:28
87.207.201.***~ napisał(a): ... za dużo dzisiaj ...

Pod spódnicę nie zaglądałem, ale wieść gminna niesie, że kc to kobitka ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A co cię to obchodzi? niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 10:04
falco napisał(a): ''Papież Franciszek wielokrotnie krytykował zbytnie skupienie księży na materialny aspekt wykonywanych czynności.''


Obsesje należy leczyć u specjalistów!
Ja nie krytykuję ani nie pouczam miłośników żółtobrzuchych papużek jak mają regulować wewnętrzne sprawy ich organizacji !
Przynależność do KK jest W PEŁNI dobrowolna!
Nie odpowiada ci - załóż własny kościół i reguluj własną tacę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 14:06
"A co Cię to obchodzi"- chyba coś Ci nie pykło. Jaki własny Kościół!? Jakie własne regulacje składki!? Komu jak komu ale to właśnie tobie przydałaby się terapia. Skoro Kościół miesza się do życia świeckiego to my też możemy skrytykować jego poczynania. A wracając do terapii to na własny koszt bo szkoda pieniędzy z NFZ na takich jak ty bo przecież tyle chorych dzieci czeka na leczenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ludzi bolą kręgosłupy niezalogowany
2 czerwca 2016r. o 14:24
I muszą ciężko pracować a im wszystko przychodzi tak lekko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 czerwca 2016r. o 17:13
chyba ten ''co to coś go obchodzi '' nie bardzo wie co przeczytał jak i to co napisał ...
przecież ja coś napisałem o Franciszku a wcześniej pisałem o klerze ...
a on tu coś o wierze ,coś o zmuszaniu kogoś do czegoś ...
czy to obsesja? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
2 czerwca 2016r. o 17:18
falco napisał(a): chyba ten ''co to coś go obchodzi '' nie bardzo wie co przeczytał jak i to co napisał ...
przecież ja coś napisałem o Franciszku a wcześniej pisałem o klerze ...
a on tu coś o wierze ,coś o zmuszaniu kogoś do czegoś ...
czy to obsesja? :D

Oczywiscie,falco masz niepodwazalna racje. Franciszek i kler nie maja nic wspolnego z wiara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza