Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

W którym miejscu Bolesławca najlepiej kupić mieszkanie?

2900
#falco nieaktywny
4 czerwca 2016r. o 12:41
kościół nie ale dzwony zapewne tak ...zwłaszcza o szóstej nad ranem ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 12:54
W Ko.ściele na kwiatowym jeszcze się dzwonów nie dorobili :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 14:18
~ napisał(a):
falco napisał(a): aby było ''na temat'' to myślę że okolice Osiedla Kwiatowego ... ;)

Miejsce fajne ale jak chcesz w Rynku w sobotę czy niedzielę wieczorkiem posiedzieć a przy okazji piwko wypić to problem z powrotem do domu. MPK nie ma, swoim nie pojedziesz bo promile, z buta iść - kawał drogi... Pozostaje tylko taryfa. Poza tym na Kwiatowym w zimie są okolice w których nie ma przewiewu a sporo tam kopcących kominów. Więc jak już to lepiej na górce na Przylesiu. Ale tam by Ci znowu bliskość Kościoła przeszkadzała :P


Mieszkałam w 4 miejscach w B-cu no i każde ma plusy i minusy:
1-Staszica jak dla mnie najfajniejsze może dla tego że to były moje lata młodzieńcze
2-Lubańska -sąsiedzi masakra no i pobliskie cmentarze nie za fajne
3-Garncarska - hałaśliwa ulica
4-obecnie osiedle przylesie jedyny minus daleko od centrum
A KOŚCIÓŁ NIE HAŁASUJE TAK JAK W CENTRUM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 czerwca 2016r. o 19:34
~ napisał(a): W Ko.ściele na kwiatowym jeszcze się dzwonów nie dorobili :P


a więc Kwiatowe!!!!!! :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 20:57
falco napisał(a):
~ napisał(a): W Ko.ściele na kwiatowym jeszcze się dzwonów nie dorobili :P


a więc Kwiatowe!!!!!! :D

Ale już zbierają fundusze :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 21:17
Ja kupiłem mieszkanie na Łukasiewicza i nie żałuję blisko wszędzie i sąsiedztwo jest w porządku także polecam wszędzie blisko bardzo blisko ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hahaha niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 22:26
To zależy:mianowicie jak jesteście bardzo wierzący to blisko kościoła, jak lubicie piwko -blisko Asa, pływać lub ćwiczyć na siłowni -blisko Orki, zakupy -blisko galerii, tańczyć blisko Imperium itp. Uuahhahhha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 22:46
Nie polecam osiedla przy Śluzowej, jeszcze dwa lata temu było o.k., teraz blok przy bloku i dom przy domu. Zrobilo się duze zagęszczenie i od pewnego czasu dochodzi do wielu kradzieży, giną rowery, radia samochodowe, tablice rejestracyjne etc. Dla osób lubiących spokój problemem może być hałasująca
młodzież z Imperium .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie