Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

W którym miejscu Bolesławca najlepiej kupić mieszkanie?

2900
#falco nieaktywny
5 czerwca 2016r. o 0:05
~ napisał(a):
falco napisał(a):
~ napisał(a): W Ko.ściele na kwiatowym jeszcze się dzwonów nie dorobili :P


a więc Kwiatowe!!!!!! :D

Ale już zbierają fundusze :P
Kwiatowe odpada ...

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2016r. o 0:18
proponuję zatokę czerwonych świń, na spacerze spotkacie tam falco czy panaM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
5 czerwca 2016r. o 0:24
Skupiacie się na okolicy, bliskości różnych instytucji itp. itd... A ważny jest też koszt utrzymania mieszkania, metraż i układ pomieszczeń.
Np. w moim przypadku, lokalizacja pierwsza klasa: 100 metrów od Orki, a nikt nie wie, gdzie jest ta ulica... Metraż, że rowerem można jeździć, ale często trzeba zawracać. Opłaty takie sobie, ja daje radę. Sąsiedzi niekoniecznie. Układ pomieszczeń? Wyjaśniać nie będę, ale nie jest łatwo.
Okolica to jedno, reszta chyba jest nieco ważniejsza... Tak myślę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
5 czerwca 2016r. o 0:44
k1p napisał(a): Skupiacie się na okolicy, bliskości różnych instytucji itp. itd... A ważny jest też koszt utrzymania mieszkania, metraż i układ pomieszczeń.
Np. w moim przypadku, lokalizacja pierwsza klasa: 100 metrów od Orki, a nikt nie wie, gdzie jest ta ulica... Metraż, że rowerem można jeździć, ale często trzeba zawracać. Opłaty takie sobie, ja daje radę. Sąsiedzi niekoniecznie. Układ pomieszczeń? Wyjaśniać nie będę, ale nie jest łatwo.
Okolica to jedno, reszta chyba jest nieco ważniejsza... Tak myślę.

Bankowa czy Piastów to troszkę więcej niż 100 ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
5 czerwca 2016r. o 1:04
Oj nieee, Bankowa i Piastów to daleeeko.
Chyba jednak mam 50 m do Orki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
5 czerwca 2016r. o 1:16
;)


Dopisane 05.06.2016r. o godz. 01:16:

Wróć,słyszałaś uderzenie na skrzyżowaniu o czymś kiedyś pisałaś. To na pewno gdzieś obok zasypanego basenu... ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
5 czerwca 2016r. o 1:32
Zgadza się, przy otwartym oknie doskonale słyszałam ten okropny dźwięk. Ale to nie Piastów ani tym bardziej nie Bankowa.
Z drugiej strony bardzo schlebia mi, że ktoś pamięta moje posty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
5 czerwca 2016r. o 1:37
Dobrej nocy :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza