Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy najsympatyczniejsze bolesławieckie czworonogi
13415
#user nieaktywny
19 czerwca 2016r. o 21:11
Ten ostatni wygląda jak pies obcego z obcy vs predator
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kociak920 niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 21:19
timon taki słodziak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lii niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 22:46
jakie słodkosci:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
19 czerwca 2016r. o 23:41


:) pieski słodkie a z właścicielami to różnie bywa ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M. niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 9:53
Najdziwniejsze jest to, że nawet tak sympatyczną inicjatywę ludzie potrafią zepsuć swoją cebulaczą postawą. Zanim na wybieg wyszedł pierwszy psiak urny były do połowy wypełnione głosami. Niektórzy nawet szczególnie się nie czaili tylko brali 5-6 albo i więcej karteczek do głosowania, wypełniali sami i wrzucali do urny. Przodowała w tym Pani w czarnej koszulce z aparatem na szyi, która po zwróceniu uwagi, że głosuje któryś już raz tłumaczyła się, że składa głos w imieniu swoim, swojego męża i swojej córki (która startuje z psem....), tak samo starszy Pan wypełniający hurtowo karteczki które jego wnuczki ochoczo wrzucały do urny. Czy u nas naprawdę nic nie można zrobić uczciwie i dla zabawy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mąż tej pani w czarnej koszulce niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 12:05
~M. napisał(a): Najdziwniejsze jest to, że nawet tak sympatyczną inicjatywę ludzie potrafią zepsuć swoją cebulaczą postawą. Zanim na wybieg wyszedł pierwszy psiak urny były do połowy wypełnione głosami. Niektórzy nawet szczególnie się nie czaili tylko brali 5-6 albo i więcej karteczek do głosowania, wypełniali sami i wrzucali do urny. Przodowała w tym Pani w czarnej koszulce z aparatem na szyi, która po zwróceniu uwagi, że głosuje któryś już raz tłumaczyła się, że składa głos w imieniu swoim, swojego męża i swojej córki (która startuje z psem....), tak samo starszy Pan wypełniający hurtowo karteczki które jego wnuczki ochoczo wrzucały do urny. Czy u nas naprawdę nic nie można zrobić uczciwie i dla zabawy?


Żona oddała 3 głosy za mnie za córkę i za siebie cała nasza trójka była obecna podczas konkursu , nie zauważyłem żeby regulamin zabraniał oddawać głos na własnego psa , to po pierwsze , po drugie skoro żona oddała 3 głosy w swoim własnym , moim i córki imieniu czyli 3 szt a inni się nie czaili i oddawali głosy hurtowo nie ma mowy o tym żeby moja żona przodowała w procederze więc należy skorygować Pana wypowiedź , po trzecie , pewnie Pana ucieszy fakt że mimo makiawelicznych zabiegów nie udało się nam zgarnąć głównej nagrody :) jeśli jednak nadal coś Panu nie leży proszę podac miejsce gdzie chciałby się Pan ze mną spotkać.... nie straszę kupię dla Pana worek karmy może Pańskiemu Psu zrekompensuje to straty moralne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M. niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 12:37
Mogła oddać jeszcze głosy "w imieniu" (hehe.. dobre :D ) wujków, ciotek i kuzynów może wtedy by się udało ;) Generalnie żenująco wygląda osoba wypełniająca 3 kartki naraz i wrzucająca je do urny, dla mnie EOT.

PS. Za karmę dziękuję, nie jestem pazerny (na wygraną również, to nie o to chodziło w całym przedsięwzięciu).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
20 czerwca 2016r. o 19:58
Zgadza się ten konkurs to był pic na wodę.Było dużo sympatyczniejszych czworonogów niż ten co wygrał.Sama widziałam jak jedna osoba wrzucała po głosie do każdej z dziewczyn w czerwonej koszulce a jak rodzinka była liczniejsza piecioosobowa to głosów było- 5 dziewczyn w czerwonym x 5 osób w rodzinie co daje łączną liczbę głosów 25.Przestańcie pierdzielić że za córkę,wuja czy stryja bo się ludzie blaźnicie.Nie ładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.