Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy najsympatyczniejsze bolesławieckie czworonogi
~Cocobongo niezalogowany
21 czerwca 2016r. o 15:56
Ludzie nie przeżywajcie tak i nie bądźcie zawistni ! A po za tym ludzie tak oszukiwali przychodzili po 20 osób i głosowali po pare razy haha ale na szczęście i tak nie wygrał nikt z nich nawet po mimo ich oszustw !!! A wygrali ci co wygrać powinni bez żadnych oszustw tylko uczciwie :)
I PRZYPOMINAM ŻE TO BYŁ KONKURS NA NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CZWORONOGA A NIE NAJŁADNIEJSZEGO !!! A TAMTE BYŁY SYMPATYCZNE I W DODATKU ŁADNE :) !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~głosy hurtowo sprzedam niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 9:00
ale słabe te wasze wypowiedzi i szarpanie sie kto kogo oszukał, a kto ile kartek wrzucił. Chyba trzeba mieć coś takiego jak własne sumienie i jeżeli ktoś oszukiwał i jest mu z tym dobrze to wasze komentarze nic nie zmienią, przecież konkursu nikt nie unieważni ... a jak nie zauważaliście to nie była to wystawa/konkurs FCI ... i cieszcie sie , bo tam dopiero ludzie oszukują i można wyjść załamanym jacy ludzie potrafią być.
Dla mnie najładniejszy i najsympatyczniejszy zawsze będzie mój pies i wam też tego życzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 9:48
Mnie się to po prostu w głowie nie mieści! Dopiero, jak przeczytałam, że niektórzy wrzucali po dwadzieścia głosów na psa, którego występu być może nawet nie widzieli, to do mnie dotarło, że na uczciwość ludzką nie ma co liczyć! To nie był konkurs, ludzie, to miała być zabawa! Miało być fajnie, śmiesznie, chciano wyciągnąć ludzi z domu z dzieciakami i z psami. A tu takie rzeczy!!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 19:14
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 19:15
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~celmeeer niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 21:56
LUDZIE bo po prostu już nie wytrzymałem i musiałem to napisać piszecie ze odpowiedzi są słabe itp że były lepsze psy i tak dalej .....
I ŻE TO BYŁA TYLKO ZABAWA ! To na hu* się tak wszyscy spinacie ?!
mi to wszystko jedno a gratuluje tym co ich psy wygrały :)
ja byłem też ze swoim i też nie wygrał i co z tego ?
trudno życie ! Przynajmniej mój pies pobawił się z innymi psami i było spoko :]
A reszta mnie nie interesuje !
PS pewnie większość tych wpisów to zawistni właściciele psów które nie wygrały ! :D A pisanie na forum wam nic nie pomoże ale skoro to wam ma pomóc rozładować napięcie to proszę bardzo ! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trolusIII niezalogowany
24 czerwca 2016r. o 1:17
to tylko pokazuje że ludzie nadmiernie miłujący zwierzęta to oszołomy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~heheszki niezalogowany
22 listopada 2016r. o 19:09


Zmoderowano 08.07.2018 godz.9:45 - powód: Chamstwo (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.